Tıkanmış Mutfak ve Banyo Lavabosu Nasıl Açılır?

Tıkalı Mutfak ve Banyo Lavabosu Nasıl Açılır? sorusuna cevabı gelişmiş teknoloji ile verebilirsiniz. Günümüz şartlarında gelişen teknolojinin yeniliklerinden her alanda faydalanabilirsiniz. Tesisat sektörüne de büyük yenilikler katması ile bir çok iş artık eskisinden daha kolay ve daha masrafsız halde yapılmaktadır.

Su tesisatı ve atık su tesisatı sorunlarını yaşamayan çok az kullanıcı vardır. Sorunla karşı karşıya kaldığımız zaman hemen çözüm yolları aramaya başlarız. Elbette bu durum çok can sıkıcı hale gelmeden hemen çözmek gerekir. Burada size düşen kendiniz mi uğraşıp yapacaksınız yoksa profesyonel bir firmadan destek mi isteyeceksiniz sorusuna cevap bulmaktır.

Tıkalı Mutfak Gideri Nasıl Açılır?

Tıkalı mutfak gideri nasıl açılır? sorusunun cevabı bizim için bütün tıkanıklıklar aynıdır aslına bakılırsa sadece kullanacağımız ekipmanımız farklı olur. Ama sonuç kesinlikle %99 başarı ile sonuçlanır.

Mutfaklardaki en büyük problem yemek parçacıkları ve yağlanmadan kaynaklıdır.Mutfak lavabosunda yıkanan bulaşıkta yağ bulunur ve sıcak suyla yıkandığında bu yağ çözünür. Mutfak lavabosu giderine girer. Lavabo borusuna yapışan yağ burada kalır. Yağ, lavabo borusuna yapıştığı için su ile birlikte akıp gitmez. Lavabo borusuna yapışan yağ zamanla kalıp haline gelir. Lavabo borusuna yağ girmeye devam ettikçe bu yağ kalıbı kalınlaşır ve lavabo borusunun iç çapını daraltır. Mutfak lavabosunda bulaşık yıkanmasa bile, bulaşık makinesi mutfak giderine bağlıysa yine aynı sorun meydana gelir.

Tıkanmış mutfak lavabosu nasıl açılır? Sorusuna çözüm ararken öncelikle bu durumun tespit edilmesi gerekir. Her mutfak gideri tıkanıklığı, mutfak lavabosunun yağlandığı anlamına gelmez.Ancak büyük çoğunluğu bu sorundan kaynaklıdır. Bu yüzden tasarlanmış olan kameralı tıkanıklık açma cihazı ile eğer görüntü alabilecek bir pozisyon var ise önce görüntü alınabilinir. Fakat genel olarak müşterilerimiz tıkanıklık yaşandıktan sonra bu durumu kendi çözmek adına bir çok deneme yaptığı için bu durum pekte mümkün olmuyor. Çünkü dökülen kimyasallar veya yapılan işler kameraya zarar verici boyutta olduğu için bu durum gerçekleşmiyor.Firmamız bu yüzden  Mutfak gider borusu tıkanıklığı açma işlemi gerçekleştikten sonra görüntüleme işlemi yaparak borunun açılıp açılmadığını veya da başka sıkıntının olup olmadığı kontrol etmektedir.

Lavabo borusunun yağlanması sonucu oluşabilecek olumsuzluklar ve ilerde meydana gelebilecek sorunlar ayrıntılı bir şekilde anlatılır. Mutfak lavabosunda yağlanma olduğunda, yağlanmanın ilk aşamasında, lavabo giderinden su yavaş gider. Hatta birçok müşterimiz lavabodan su yavaş gidiyor veya lavabodan su gitmiyor şeklinde şikâyette bulunmaktadırlar. Mutfak lavabosunda meydana gelen bu sorunlar genellikle mutfak giderinin yağlanmasından kaynaklanır.

Mutfak giderinin yağlanmasından dolayı meydana gelebilecek sorunlar ayrıntılı bir şekilde müşteriye anlatıldıktan sonra sorunun nasıl çözüleceği hakkında bilgi verilir. Bu tür sıkıntılarda genel olarak uyguladığımız sistem robotla mutfak gideri açma çalışmasıdır. Bu sayede tıkalı olan mutfak borusu açılır. Boru etrafını kaplayan aparat sayesinde  bütün boru içi temizlenir. Bu sayede yeni oluşumların önü kesilmiş olur. Ancak mutfak giderlerinde yağlanma tekrar meydana gelebilir. Bu kullanıcının dikkat etmesi gereken bir husustur.

Banyo Lavabosu Neden Tıkanır?

Banyo lavabosu veya banyo giderleri kullanıcıların yaptığı hatalar yüzünden tıkanmaktadır. Lavabolarda oluşan kıl, tüy bunlar yıkandığımız sabun veya şampuanların birleşmesi ile bir oluşum haline gelir. Bu durumda zamanla boruda daralmaya sebep olarak suyun gidişini yavaşlatır. Eğer birde banyo da çamaşır makinesi bağlı ise daha çabuk bir tıkanma meydana gelebilir.İşte buna çözüm olarak  robotla lavabo açma işlemi uygulamaktayız. Bu sayede banyo giderinde tıkanmalara sebep olan parçacıklar temizlenerek dışarı atılır.

Bu tür olaylarda firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz. Size bir telefon kadar yakın olan firmamız tüm Trakya bölgesine hizmet vermektedir.

Robotla Lavabo Tıkanıklığı Açma  işlemi Hizmet Alanlarımız…

♦ Çerkezköy Lavabo Tıkanıklığı Açma  ♦ Çorlu Lavabo Tıkanıklığı Açma  ♦ Kapaklı Lavabo Tıkanıklığı Açma♦ Saray Lavabo Tıkanıklığı Açma  ♦ Veliköy Lavabo Tıkanıklığı Açma ♦ Kızılpınar Lavabo Tıkanıklığı Açma  ♦ Velimeşe Lavabo Tıkanıklığı Açma ♦ Karaağaç Lavabo Tıkanıklığı Açma ♦ Yoncalı Lavabo Tıkanıklığı Açma  ♦ Muratlı Lavabo Tıkanıklığı Açma ♦ Vakıflar Lavabo Tıkanıklığı Açma ♦ Ulaş Lavabo Tıkanıklığı Açma ♦ Marmaracık Lavabo Tıkanıklığı Açma ♦ Lüleburgaz Lavabo Tıkanıklığı Açma ♦ Tekirdağ Lavabo Tıkanıklığı Açma ♦ Yenice Lavabo Tıkanıklığı Açma ♦ Ergene Lavabo Tıkanıklığı Açma  ♦ Yeniçiftlik Lavabo Tıkanıklığı Açma ♦ Marmara Ereğlisi Lavabo Tıkanıklığı Açma