Tıkalı Tuvalet Açma

Tıkalı Tuvalet açma; işlemi  teknolojik makineler ile kırma dökme yapmadan kolay bir şekilde açılmaktadır. Firmamızın verdiği hizmetler arasında yer alan kırmadan robotla tıkanıklık açma hizmeti Trakya bölgesinin tamamına verdiğimiz hizmettir.

Evlerimizde kullandığımız Alaturka veya Alafranga tuvaletler olarak değerlendirebiliriz. Alaturka tuvaletlerde tesisatla tuvalet arasında es denilen parça vardır. Bu parçadaki amaç, içinde su kalması ve kokuyu engellemesidir. Alaturka tuvaletlerde yer taşı dediğimiz tuvalet taşları kullanılır. Alaturka tuvaletlerdeki tıkanıklık genelde bu parçada oluşur. Katı atık, bez, ıslak mendil, toprak, kum vs. burada kalır ve gitmez. Bu genel olarak kullanıcı  kaynaklı sorunlardır. Çocukların oyuncakları veya atılan katı cisimler tıkanmalara sebep olur. Elbette açmak için bir çok yöntem kullanılabilir.Bu sorunu gidermenin bir yolu ‘tuvalet pompasıyla baskı uygulamak ya da elin ulaşabildiği kadar temizlemektir. Buda olmuyorsa profesyonel yardım almak gereklidir.

Kırmadan tıkalı tuvalet açma

Eğer “tuvaletim tıkandı, tuvaletimden su gitmiyor, kullanmadığım halde tuvaletimden su geliyor” gibi sorunlar ile karşı karşıya iseniz. Profesyonel destek almalısınız. Çoğu kullanıcı buna kendince basit çözümler üretmeye çalışmaktadır. Bu durum çoğu kez başarısız olsa da bazı dönemlerde işe yaradığı görülmüştür.

Tuvaletlerde kullanılan pimaş boruları genel olarak büyük çapta çekilir. Tıkanma olasılığı düşük borulardır. Ancak içerisine katı atık veya gitmesi zor olan cisimlerin atılmış olması lazımdır. Bu durumda genel olarak kullanıcı hatası olarak görülmektedir. Birde tuvalet tıkanıklığında tıkanmanın meydana geldiği alan da çok önemlidir. Eğer tesisatın yakınında bir yerde tıkanma gerçekleşti ise bu kullanıcı tarafından çözüm bulunabilecek bir durumdur. Fakat eğer ileride bir yerde tıkanma gerçekleşti ise bu durum gerçekten ekipman gerektiren bir iş olması sebebi ile destek gerektiren bir iş halini alır.

Tıkalı yer tuvaleti açmak için bir çok yöntem kullanabilirsiniz. Su pompalama yöntemi,sıcak su dökme işlemi,basınçlı su verme,kimyasal dökme işlemi gibi bir çok metod denenebilir. Fakat bunların hepsini yaparken çok dikkatli olunmalıdır. Çünkü nihayetinde kirli bir iş olması sebebi ile sıkıntılı durumlara yol açmamak gerekir.

Tıkalı tuvalet açma yöntemleri; denenmeden önce maske ve eldiven kullanımını unutmayalım. Bu sayede sıkıntı oluşabilecek durumların bir nebze önüne geçmiş durumda oluruz. Bu tür sorunlarda profesyonel destek almak isterseniz firmamız ile irtibata geçerek yardım isteyebilirsiniz.

Tıkalı Tuvalet Açma Servisi Hizmet Alanlarımız…

♦ Çerkezköy Tıkalı tuvalet açma  ♦ Çorlu Tıkalı tuvalet açma ♦ Kapaklı Tıkalı tuvalet açma  ♦ Saray Tıkalı tuvalet açma ♦ Veliköy Tıkalı tuvalet açma ♦ Kızılpınar Tıkalı tuvalet açma ♦ Velimeşe Tıkalı tuvalet açma ♦ Karaağaç Tıkalı tuvalet açma ♦ Yoncalı Tıkalı tuvalet açma ♦ Muratlı Tıkalı tuvalet açma ♦ Vakıflar Tıkalı tuvalet açma ♦ Ulaş Tıkalı tuvalet açma ♦ Marmaracık Tıkalı tuvalet açma ♦ Lüleburgaz Tıkalı tuvalet açma ♦ Tekirdağ Tıkalı tuvalet açma ♦ Yenice  Tıkalı tuvalet açma ♦ Ergene Tıkalı tuvalet açma ♦ Yeniçiftlik Tıkalı tuvalet açma ♦ Marmara Ereğlisi Tıkalı tuvalet açma  ♦ Pınarhisar Tıkalı tuvalet açma ♦ Edirne Tıkalı tuvalet açma ♦ Kırklareli Tıkalı tuvalet açma ♦ Babaeski Tıkalı tuvalet açma