Tıkalı Pimaş Açma

Tıkalı pimaş açma; işlemi için uygulanan yöntemlerin başında kırmadan robotla açma işlemi gelmektedir. Atık su boruları evlerdeki dair sayısına göre veya kat yüksekliğine göre belli çaplarda yapılmaktadır. Bu borularda kullanılan ölçüler gün geçtikçe dikkatsiz  kullanılmaya başlanmıştır.

Örneğin; yan yana olan iki dairede  mutfak giderleri veya da banyo giderleri tek hat üzerinden ve küçük çapla kullanılmaktadır. Bu durum tıkanma olasılığını artırmaktadır. Bu hali ile pimaş tıkanıklığı durumları ortaya çıkmaktadır. Atık su boruları her alanda kullanılan borulardır. Bu yüzden evlerimizde tıkanma sorunları bir çok alanda gerçekleşebilir.  Örneğin

  • Mutfak Tıkanıklığı,
  • Lavabo tıkanıklığı,
  • Tuvalet tıkanıklığı,
  • Klozet tıkanıklığı,
  • Ana gider Tıkanıklığı,
  • Süzgeç tıkanıklığı, 

 

İşte evlerimizde bir çok alanda kullandığımız bu borular yukarıda saydığımız alanlarda oluşabilecek tıkanmalar dolayısı ile meydana hoş olmayan durumlar getirebilir. Bu tür tıkanmalar başlangıçta kolay halledilebilir durumlar olarak gözükse de sıkıntılı durumlardır. Çünkü isminden de anlaşıldığı üzere tıkanma atık su borularında olduğu için herhangi bir geri tepme evinizin batmasına sebep olabilir.

Tıkalı mutfak pimaşı açma,tıkalı lavabo pimaşı açma,Tıkalı tuvalet pimaşı açma,tıkalı klozet pimaşı açma,tıkalı ana gider borusu açma,tıkalı süzgeç açma gibi işlemlerde profesyonel destek almanız gerekebilir. Elbette çoğu zaman tıkalı pimaş açma servisi olarak yaptığımız çalışmalarda genel olarak evlere gittiğimizde biz gitmeden önce müşterilerin bizden önce bir çok yöntemi denediğini öğreniyoruz. Çoğu sonuçsuz kalmış davranışlar hatta bir de dünyanın masrafını etmiş kişiler ile bile karşılaştık. Daha da kötüsü kimyasalın bu durumu çözeceğine inanarak kullanım yapan kişilerin kendilerine dahi zarar verdiğini gördük.

Gerçekten bütün bunlara gerek yok arayın Trakya Tesisatı sıkıntınızı anlatın çözüm bulalım. Firmamız  tesisat alanında bünyesine kattığı teknolojik ürünler ile hizmetlerini kaliteli bir şekilde sürdürmeye devam etmektedir. Sizde bu tür problemlerde firmamızdan destek alabilirsiniz.

Tıkalı pimaş açma Servisi Hizmet Alanlarımız…

♦ Çerkezköy Tıkalı pimaş açma  ♦ Çorlu Tıkalı pimaş açma ♦ Kapaklı Tıkalı pimaş açma  ♦ Saray Tıkalı pimaş açma ♦ Veliköy Tıkalı pimaş açma ♦ Kızılpınar Tıkalı pimaş açma ♦ Velimeşe Tıkalı pimaş açma ♦ Karaağaç Tıkalı pimaş açma ♦ Yoncalı Tıkalı pimaş açma ♦ Muratlı Tıkalı pimaş açma ♦ Vakıflar Tıkalı pimaş açma ♦ Ulaş Tıkalı pimaş açma ♦ Marmaracık Tıkalı pimaş açma ♦ Lüleburgaz Tıkalı pimaş açma ♦ Tekirdağ Tıkalı pimaş açma ♦ YeniceTıkalı pimaş açma ♦ Ergene Tıkalı pimaş açma ♦ Yeniçiftlik Tıkalı pimaş açma ♦ Marmara Ereğlisi Tıkalı pimaş açma  ♦ Pınarhisar Tıkalı pimaş açma ♦ Edirne Tıkalı pimaş açma ♦ Kırklareli Tıkalı pimaş açma ♦ Babaeski Tıkalı pimaş açma