Su Sayacı Montajı Çerkezköy

Çerkezköy su sayacı montajı yeni taşınan veya da su saati değişikliği yapan müşterilerimize verdiğimiz hizmettir. Her daire girişine zorunlu olarak takılmaz zorunda olunan su saatleri Teski tarafından okunarak kullanım bedelleri belirlenir. Trakya Tesisat olarak su saati montajı veya su saati değişimi için destek isteyebileceğiniz firmalardandır.

Yeni aldığınız dairenizde abonelik sonrası su sayacı montajı için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Su saatleri inşaat esnasında takılan parçalar değildirler. Genel olarak kullanıcı daireye taşınacağı zaman bulunduğu bölgenin şehir şebeke hattı hizmeti veren firmasına başvuruda bulunarak su sayacını temin eder. Bu su sayacı tesisatçı tarafından yerine montaj edilir.

Çerkezköy su saati montajı veya değişimi için firmamızdan fiyat alabilirsiniz. Su saatleri için önceden bırakılan mevcut yer kontrol edilerek malzeme temin edilir. Sonra su saati montajı yapılarak kontrolleri yapılır. Bu şekilde kullanıcıya teslim edilir.

Bazı sebeplerden dolayı bazen su saati arıza yapabilir. Bunların tamiri ile alakalı tesisat firmaları işlem yapmamaktadır. Genel olarak bağlı bulunduğu sular idaresine başvuru yapılmaktadır.Çerkezköy su saati değişimi yaptırmak için tesisatçı arıyorsanız firmamız ile irtibata geçmelisiniz.