Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağı bulma; bu tür işler teknoloji ve tecrübeyi kullanarak  yeni yöntemler ile zahmetsizce tespit edilmektedir. Su kaçaklarında önemli olan su kaçağının oranıdır. Su kaçağı bulma genel olarak yeni nesil makineler ile tespit çalışması yapılarak sonuç elde edilen bir iş halini aldı.

Trakya Tesisat olarak bizde yeni çıkan su kaçak tespit cihazları ile bu alanda çalışmalar yapmaktayız. Trakya bölgesinin bu alanda çalışma yapan ilk firması olma özelliğine sahip firmamız gün geçtikçe bu alanda elemanlarını da geliştirmiştir. Tüm Trakya bölgesine hizmet veren firmamız bir çok il ve ilçeye hizmet götürmektedir.

Cihazla Su Kaçağı Bulma

Su tesisatı sektörü gün geçtikçe yıpranan ve önemsenmeyen bir sektör haline gelmiştir. Artık işin kalitesi veya sağlamlığı pek önemsenmez hale gelmiştir. Ne sektörde kalifiye yetişmiş eleman ne de bunu önemseyerek bu sektöre bakan kalmıştır.Yüksek binaların hızlı bir şekilde yapılmaya başlamasından dolayı artık tesisatçılık çoluk çocuk işi haline gelmiş  bilende bilmeyen de bu sektörde çalışmaya başlamıştır. İş verenler ustalık ve kabiliyet konusunda seçici olmadığı ve daha çok ekonomik olarak olaylar değerlendirildiği için yepyeni bir sektör ortaya çıkmıştır. Cihazla su kaçağı bulma sektörüdür. Tesisat alanında para kazanamayan firmalar teknolojinin de gelişmesi ile bu sektöre geçerek hizmet vermeye başlamışlardır. Su kaçak tespit cihazları ve ekipmanları çok pahalı olması sebebi ile herkesin yapabileceği bir iş olmaması bu alanda çalışan firmaların sayısının belli oranda kalmasını sağlamıştır. Firmamız da bu bölgede su kaçak tespiti,robotla tıkanıklık açma, kamera ile boru görüntüleme,ve patak temizliği gibi ekipman gerektiren işlerde hizmet sunmaktadır.

Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir?

  • Evde herhangi bir musluklar açık olmadığı halde su sayacınız sürekli dönüyorsa,
  • Kullandığınızdan daha fazla su faturası ödüyorsanız
  • Banyonuza tadilat yaptırdığınız halde alt katın tavanından su damlıyorsa,
  • Islak ya da kuru zeminlerde yüzeye sürekli su çıkıyorsa,
  • Duvarlarda rutubet ve ıslanma oluyorsa,
  • Seramiklerin arasında bulunan derzler renk değiştirmeye başladıysa
    dairenizde su kaçağı meydana gelebilir. Su kaçağının erken zamanda tespiti, sorunun büyümeden çözülmesi için önemlidir.

Günümüzde su kaçağı tespit etmek yani bir daire de su kaçağının olup olmadığını kullanıcıların anlaması oldukça zor hale gelmiştir. Çünkü daireler o kadar birbirine girmiştir ki suyun akışkanlığı ile hangi dairede sıkıntı olduğunu anlamak ancak cihazlar ile tespit edilir hale gelmiştir. İşte bu yüzden çoğu kullanıcı artık ev almadan önce dairesini komple bir cihazlar ile kontrol ettirerek sıkıntı olup olmadığını gözlemlemeye çalışmaktadır.

Trakya Bölgesi Su Kaçağı Bulma Hizmeti Verdiğimiz Yerler

 Tekirdağ Su Kaçağı Bulma   Kırklareli Su Kaçağı Bulma    Edirne Su Kaçağı Bulma  Çorlu Su Kaçağı Bulma    Çerkezköy  Su Kaçağı Bulma    Kapaklı  Su Kaçağı Bulma   Saray Su Kaçağı Bulma     Muratlı  Su Kaçağı Bulma   ♦ Malkara  Su Kaçağı Bulma     Marmara Ereğlisi  Su Kaçağı Bulma    Ergene  Su Kaçağı Bulma   Şarköy  Su Kaçağı Bulma     ♦ Süleymanpaşa  Su Kaçağı Bulma♦ Lüleburgaz  Su Kaçağı Bulma   Vize  Su Kaçağı Bulma   Babaeski  Su Kaçağı Bulma ♦ Yeniçiftlik  Su Kaçağı Bulma  ♦ Yenice Su Kaçağı Bulma   ♦ Kumbağ  Su Kaçağı Bulma ♦  Velimeşe Su Kaçağı Bulma   ♦ Veliköy Su Kaçağı Bulma   ♦ Kızılpınar Su Kaçağı Bulma   ♦ Karaağaç Su Kaçağı Bulma   ♦ Yoncalı  Su Kaçağı Bulma  ♦ Silivri  Su Kaçağı Bulma ♦ Kofçaz  Tıkanıklık Açma   ♦Pehlivanköy Su Kaçağı Bulma ♦ Demirköy  Su Kaçağı Bulma  ♦ Kıyıköy Su Kaçağı Bulma    ♦ Pınarhisar  Su Kaçağı Bulma  ♦ İpsala Su Kaçağı Bulma    ♦ Meriç Su Kaçağı Bulma  ♦ Lalapaşa Su Kaçağı Bulma   ♦ Keşan Su Kaçağı Bulma   ♦ Enez  Su Kaçağı Bulma   ♦ Lalapaşa Su Kaçağı Bulma  ♦ Havsa  Su Kaçağı Bulma   ♦ İpsala Su Kaçağı Bulma