Radyatör Petek Temizliği Fiyatları

Radyatör petek temizliği fiyatlarını her zaman olduğu gibi şimdi de en kaliteli servis ağıyla uygun ücretlerle evinize getiriyoruz. Daha konforlu en ekonomik bir ısınma için uygun servis fiyatıyla petek temizlik işlerinizi firmamıza yaptırabilirsiniz. Temizliği makine ve kimyasal kullanarak yapmaktayız. Son teknoloji ayağınıza geliyor! Radyatör temizlik fiyatları dairelerin metre karesine göre değişmektedir.  Radyatör temizlik fiyatları 4 grupta fiyatlandırılmaktadır. Panel radyatör temizliği, alüminyum radyatör temizliği, yerden ısıtma sistemi radyatör temizliği, döküm radyatör temizliği bu sistemlerin hepsin farklı yapıya sahip sistemlerdir.

Petek temizliği; suistimale açık bir sektör haline gelmiştir.  Bir makine alan sezonluk olarak bu işi yapmaktadır. Elbetteki müşterilerimiz bölgemiz sanayi bölgesi olması sebebi ile genel de fabrika da çalışan kesim olması nedeni ile bu durumda kaliteyi değil ucuzluğu aramaktadır. 50  liraya 70 liraya kombi petek 100 liraya bile yapan bulunur. Bu durum firmamızın işçiliği ve kullandığı ekipmanla kıyaslanmaya kalktığında elbetteki müşteriye kalitemizi göstermek elbetteki zor olmaktadır. Çünkü müşteri bu işi yapanın firma olup olmadığına,dükkan kirası verip vermediğine,firma olmanın yükümlülüklerinin neler olduğundan haberdar olmadığı için bizim gibi vergi veren, eleman çalıştıran ve benzeri bir sürü sorumluluğu olan bir firma ile seyyar, boş zamanlarında bu işi ekstra yapan ve hiçbir sorumluluğu olmayan kişiler ile kıyaslama yapması hem alınan ücret olarak hemde işçilik kalitesi ve sonrası hizmetlerde elbetteki bizi derinden üzmektedir.  “Ucuz etin yahnisi yavan olur” diye  tarihimizde bir söz vardır. Bu yüzden müşterilerimizin emeğimize saygı göstermesi temennimizdir.

Petek temizliği fiyatları; daire büyüklüğüne,dairede bulunan petek sayısına veya da çekilmiş olan tesisatın türüne göre belirlenmektedir. Bazı durumlarda firmamız pek ayrım yapmadan kampanya yaparak tüm sistemlere eş değer fiyat verebilmektedir. Uzun yıllardan beri bu sektörde hizmet veren bir firma olarak kalitemizden ödün vermemekteyiz. Bu tür hizmetler için firmamızı arayarak hizmet isteyebilirsiniz. Firmamızın kalitesini ancak iş yaptırarak ölçebilirsiniz.