Marmara Ereğlisi Tuvalet Tıkanıklığını Robotla Kırmadan Açma

Marmara Ereğlisi Tuvalet tıkanıklığı; evlerimizde veya çalışma alanlarımızda kullandığımız tuvalet gider borularından oluşan tıkanmalardır. Her evin kesinlikle olmaz ise olmazı olan tuvaletlerimiz belli dönemlerde çoğunluk ile kullanıcı hatalarından kaynaklı tıkanmalar meydana gelebilir. Bu bazen yapım aşamasında yapılan hatalardan da kaynaklı olabilmektedir. Mesela başınıza böyle bir tuvalet tıkanıklığı  geldiğinde bu dertten en az zararla nasıl kurtulabilirim bir kaç örnekle açıklayalım. En başında bizi arayarak çabucak kurtulabilirsiniz.

Marmara Ereğlisi Yer Tuvaleti Tıkanma sebepleri

  • Islak mendillerin veya kağıt havluların tuvalet giderine atılması,
  • Rulo halinde atılan tuvalet kağıtları veya kalitesiz yani suda erimeyen tuvalet kağıtlarının kullanımı,
  • İçine kaçırılan sert cisimler tuvalet fırçası gibi
  • Poşetler, temizlik bezleri, pedler, çocuk bezlerinin gidere atılması
  • Kedi kumu, saksı toprağı gibi cisimler
  • Alçı, çimento gibi kalıtsal maddeler tuvaleti tıkar

Marmara Ereğlisi Tuvaletim Tıkandı !!! Ne yapmalıyım?

Tuvalet tıkanıklığı

İnsanlar böyle bir durum başlarına geldiğinde panik yaparlar. Çünkü ister istemez pis bir durum ortadadır. Bu gibi durumlarda çevrelerinden ne duyarlar ise onu uygularlar. Komşulardan akıl veren çok olur.” Biz şöyle yaptık,açıldı,biz şunu döktük açıldı,İşte sunu soktuk biraz zorladık ama çözüldü.” Bunların hepsini denedikten sonra internette  “Tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır ” videolarını izleyip bazı denemeler yapabilirsiniz.  Herhangi bir nalbura gidip Tuvalet Tıkanıklığı için önerilen kimyasal hangisi? dediğinizde elinize bir kimyasal tutuşturup kesin açar der ,çok güçlü etkisi var  der gönderirler. Nede olsa açılmaz ise parayı geri isteyecek haliniz yok. İşte bütün bunları denediniz açılmadı veya da bütün bu kadar masrafı ve zamanı kaybetmeden bizi aradınız . Kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma robotu ile işiniz halledip etrafa zarar vermeden sizi bu dertten kurtarıyoruz.

Tuvaletim tıkandı ne yapmam lazım ? gibi soruları düşünmenize gerek yok.Firmamız bir telefon kadar yakındır. Arayın Tüm Trakya bölgesine servis İmkanımız vardır.

Kamerayla Tıkalı Boruyu Görüntülüyoruz!

Tıkanıklık öncesi eğer görüntü alabilme imkanı var ise veya sonrası problemin anlaşılabilmesi için kameralı sistem ile borunun içerisini görüntüleyerek tesisatta herhangi bir sıkıntı varsa sizlere gösteririz. Tıkanıklığın sebebi meyil eksikliği, boru çapı daralması olabilir. Görüntüleme sonrasında kalıcı çözümler için ustalarımız sizlere yapılması gerekenleri söylemektedir.  Kamera ile görüntüleme yaparak sıkıntının kaynağını ve tadilat gerekip gerekmediğini tespit etmiş oluruz. ;Bu yüzden sadece Robotla tuvalet giderini açma işlemi olarak düşünmeyiniz. Bu işlemi yapacak firmadan kamera da talep ediniz.
Firmamız eğer tıkanıklık açma işlemini bize yaptırdıysanız  kamera ile görüntüleme işlemi için kolaylık sağlayarak bir çok yerden ücret almamaktadır. Fakat bazı müşterilerimiz işlemin yapıldığı yer haricinde diğer bütün tesisatında kamera ile görüntülemesini talep edebiliyor. Bu durum bizim açımızdan sıkıntı arz ettiği için işin yapıldığı yer haricinde herhangi bir yerde görüntüleme yapılır ise ücreti mukabilinde bir çalışma yapılmaktadır. Ancak dediğimiz gibi tıkanan bölge ile alakalı yani çalışma yapılan yer ile alakalı yapılan görüntüleme işleminde herhangi bir bedel alınmamaktadır.

Yer taşı  tıkanması ile veya klozet tıkanması fark ediyor mu?

Tuvalet tıkanmaları ister yer taşı olsun, ister klozet tıkanmaları  olsun hiç fark etmeden ustalarımız tarafından kırmadan açılabilmektedir. Bu işlemlerin ikisi için de ayrı fiyat uygulaması yapılmamaktadır. Aynı değerlendirilerek ücret ona göre alınmaktadır.

Tuvalet tıkanıklığını kırarak mı açıyorsunuz?

Tuvalet tıkanıklığını açarken herhangi kırma yada dökme işlemine kalkışmaya gerek yoktur. Çünkü robotlu sistemlerin içerisinde yaylı mekanizma mevcuttur. Robot destekli yaylı sistem mekanizma ile 20-25 metre uzunluğa kadar tıkalı olan gider hatları kırmadan açılır. Ayrıca diğer yapılacak işlemlere göre daha az zaman ve  daha az zarar görmüş olursunuz.

Tuvalet tıkanıklığı açılmazsa para öder miyim?

Tuvalet tıkanıklıkları açmak için kullandığımız ekipmanlar  bize %99’a yakın başarı sunmaktadır. Bazı durumlar haricinde elbette . Örneğin zemin katlarda durum farklıdır. Çünkü borunun kırılması veya çöküntü olması durumunda tıkanıklık açılmaz ve tesisatın değiştirilmesi gerekir. Bu gibi durumlarda tesisatta revizyon gerekli olduğu için robotlar işlem yapmaz.Not: Tıkanıklığınız açılmadığı takdirde firmamız tıkanıklık açma ücreti talep etmez.Sadece servis ücreti alır.

Marmara Ereğlisi Tuvalet Tıkanıklığı Açma Fiyatları ne Kadar ?

Tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları konusunda bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz. İnternet üzerinde yaptığınız araştırmalar sonucunda birçok sitede farklı fiyatlar görebilirsiniz. Araştırmalarınız sonucunda en ucuz tuvalet açan firma sitesi cazip gelebilir. En uygun fiyatı bulduğunuz zaman çağıracağınız kişilerin kurumsal firma olmasına dikkat edin. Robot ve kamera sistemi tuvalet açmak için gerekli cihazlar olmakta bu nedenle çağıracağınız firmada bu cihazların olduğunu mutlaka teyit edin.Sizlere hızlı, kaliteli ve garantili bir şekilde çözümler sunan firmamız aynı zamanda uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.  Ayrıca firmamız lavabo tıkanıklıkları gibi çeşitli tıkanma sorunlarını da tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları gibi uygun fiyatlarla çok kısa sürelerde servis hizmeti sunar.