Marmara Ereğlisi Tuvalet Tıkanıklığı Açan Tesisatçı (Yer tuvaleti,Klozet)

Marmara Ereğlisi Tuvalet Tıkanıklığı Açan Tesisatçı; Trakya tesisat tarafından tahribat yapmadan kamera ve robotlarla  verdiği hizmet türüdür. Son teknoloji  yeni nesil ürünler ile hizmet veren Trakya Tesisattıkanmış klozet açma çalışmalarında evinizin hiç bir yerine zarar vermemektedir.Firmamız, Marmara Ereğlisi ilçemiz haricinde  tüm Trakya bölgesine mobil araçları ile hizmet götürmektedir.

Marmara Ereğlisi Tıkalı tuvalet açan firma,Marmara Ereğlisi Tıkanmış tuvaleti açma,Marmara Ereğlisi Tuvalet borusu açan tesisatçı,Tıkalı tuvaleti makine ile açan tesisatçı Marmara Ereğlisi, Kırmadan tuvalet borusu tıkanıklığını açan firma Marmara Ereğlisi ve tıkanma ile alakalı daha bir çok sorunun çözümü biziz. Trakya Tesisat olarak Marmara Ereğlisi Robotla kırmadan tıkanıklık açan firma özelliği ile bölgemizde hizmet sunmaktayız.

Tuvalet tıkanıklıkları bazen aniden gelişebilir. Fakat bazende gidere dökülen suyun yavaş yavaş gitmesi ile kendini hissettirmeye başlayabilir. Bu durum bir çok sebepten ortaya çıkabilir. Aniden dökülen suyun veya çekilen sifonun  tuvaletten yavaş gitmesi tuvalet tıkanıklığının başladığına işaret eder. Tuvaletten yavaş giden sular belli bir zaman geçtikten sonra  tuvaletten su gitmez ve tıkanıklık sorunlarıyla karşılaşırız. Elbette tıkanan tuvaleti ilk etapta kendince çözümler bularak gidermeye çalışırız. Bazı kere başarılı olunsa da çoğu kez başarısızlık ile sonuçlanır. Yine de tesisatçıya para ödemek zorunda kalmadan bir kaç tıkanıklığı kendiniz giderebilirsiniz. Şimdi bu yöntemlerden bahsedelim…

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Yöntemleri

 • Tuvalet pompası
 • Sıcak su
 • Basınçlı Su
 • Kimyasal Kullanımı

Bu yukarıda saydığımız yöntemler daha çok kullanıcılar tarafından uygulanan yöntemlerdir. Bu yöntemler bazen işe yarayabilir. Fakat bu yöntemler arasında kimyasal kullanımına çok dikkat etmeniz gerekir. Çünkü hem size hemde tesisatına zarar verebilecek gücü vardır.Peki tuvaletler neden tıkanır? sorusuna gelince oda aşağıdadır.

Tuvalet Neden Tıkanır?

 • İnşaat esnasında  boru içinde kalan beton, harç kalıntıları,
 • Kedi kumu ve saksı toprağı
 • Tuvalete kaçan sünger, temizlik bezi ve erimeyen atıklar
 • Tuvalete atılan tuvalet kâğıdı, çocuk bezi, ped ve ıslak mendil atıkları
 • Kalitesiz malzeme kullanımından dolayı tuvalet giderinde çöküntü oluşması
 •  Düzgün yapılmayan işçilik ( Düzgün eğim verilmemesi)
 •  Doğal afetler

İşte bu yukarıda saydığımız tüm nedenler bu tür tuvalet tıkanıklıklarına sebep olabilir. Bu genel olarak kullanıcı hatası olarak gözlemlenir. Kullanıcılar tuvalet içerine atılacak olan cisimlere mani olacak önlemler almalıdır.  Burada sadece yoğun yağmur ile oluşan tuvalet geri tepmelerine karşın alınacak önlem yoktur. Yoksa diğerleri ev sahiplerinin dikkati ile çözülebilecek sıkıntılardır.

Tuvaletten su geri tepiyor, Tuvaletimden su gitmiyor, Tuvaletim tıkandı, gibi problemleriniz olursa firmamızı arayarak bu sıkıntılardan kurtulabilirsiniz. Firmamız teknolojik ekipmanları ile en kaliteli hizmeti ayağınıza getirdi. Size bir telefon kadar yakınız.

Marmara Ereğlisi Tuvalet Tıkanıklığı Açan Tesisatçı olarak ilçemizin Yeniçiftlik, Sultanköy gibi büyük semtlerine de hizmet sunmaktayız.