Marmara Ereğlisi Robotla Kırmadan Tıkalı Pimaş Açan Firma

Marmara Ereğlisi Robotla Kırmadan Tıkalı Pimaş Açan Firma; teknolojinin getirdiği yenilikleri kullanarak Tuvalet,mutfak,lavabo,klozet ve süzgeç gibi pimaş tıkanıklıklarını kırmadan açıyoruz. Yaşamımızın her alanında kullanılan bu yerlerin borularında tıkanmalar meydana gelmektedir. Eski yöntemleri kullanarak bu yerlerde yaptığımız çalışmalar ile bazen sonuç aldığımız olsa da genellikle büyük tadilatlara girmek zorunda kalmaktaydık. Bu müşteri için büyük bir külfet çıkartmaktaydı. Ancak zamanın değişmesi teknoloji çağının gelmesi ile bu tip tıkanmalar için geliştirilen robot ve kameralar ile bu sıkıntılar daha kolay halledilir hale gelmiştir.

Marmara Ereğlisi Robotla tıkalı boru açan tesisatçı olarak bu tür tıkanmalarda kullanmış olduğumuz cihaz ve ekipmanlar ile hem net sonuç almaktayız hem de etrafa zarar vermeden bu sıkıntı giderilmektedir. Firmamız Trakya bölgesinin bu konuda hizmet veren ilk ve tek yerli firma özelliği taşımaktadır.

Dönem dönem dışarıdan gelen firmaların bu bölgede hizmet verdiği görülmektedir. Fakat bu bölgede etkin bir çalışma ile 7 senedir hizmet veren bir firma olarak hem hizmet alanlarımızı geliştirdik hem de ekipmanlarımızı en son teknolojinin gerektirdiği şekilde yeniledik.

Trakya Tesisat olarak Marmara Ereğlisi nde Tuvalet tıkanması,mutfak tıkanıklığı,lavabo gideri tıkanıklığı,süzgeç tıkanması ve daha bir çok ana boru veya gider boruları ile alakalı tıkanmalarda kırma ,dökme yapmadan robot ve kameralı cihazlar ile problemlerinizi çözüyoruz.

Tüm Trakya bölgesine yaygın servis ağı ile her zaman hizmetinizdeyiz. Size bir telefon kadar yakınız.