Marmara Ereğlisi Cihazlı Su Tesisatçısı

Marmara Ereğlisi Cihazlı Su Tesisatçısı arıyorsanız  firmamız elinde bulunan Su kaçak tespiti, Robotla tıkanıklık açma, Kamera ile Görüntüleme ve Makine ile Petek temizliği konusunda destek olmaktan memnuniyet duymaktadır.

Su tesisatı konusunda uzun yıllardan beri sektöründe hizmet veren bir firma olan Trakya Tesisat  bünyesine dahil ettiği Su kaçağı tespit cihazları, Pimaş açan robotlar, görüntü alabilen kameralar sayesinde hizmet kalitesini yükseğe taşımıştır. Su tesisat sektöründe bir çok dalda hizmet vermekteyiz. Isıtma tesisatı, Doğalgaz tesisatı, Yangın tesisatı, Temiz su tesisatı ve atık su tesisatı olarak bir çok alanda hizmetlerimiz vardır. Firma bünyesinde oluşturduğumuz teknik servis ağı ile Marmara Ereğlisi bölgesinde Teknik Hizmetler de sunmaya başladık. Teknik Hizmetlerden kastımız su tesisat problemlerine cihazlar aracılığı ile yapılan müdehale yöntemleridir.

Marmara Ereğlisin de verdiğimiz Hizmet türleri…

  • Cihazla Su kaçak Tespiti,
  • Robotla Kırmadan tıkanıklık Açma,
  • Kamera ile Pimaş boru Görüntüleme,
  • Makine ile Petek temizleme,

Yukarı da saydığımız hizmetler özel ekipman gerektiren ve kalifiye eleman gerektiren işlerdir. Firmamız uzun yıllardır çalıştığı tesisat sektöründe olan gelişmeleri yakından takip ederek bünyesine kattığı yeni nesil cihazlar ile hizmet kalitesini bir kat daha arttırmıştır.

Marmara Ereğlisin de sucu arıyorum, Marmara Ereğlisin de Tesisatçı arıyorum. Marmara Ereğlisin de kameralı tesisatçı, Marmara Ereğlisin de makineli tesisatçı arayışı içerisindeyseniz  Trakya Tesisat tam size göte bir firmadır. Size bir telefon kadar yakın olan firmamız tesisat ile alakalı tüm sorunlarınızı yerinde ve pratik bir şekilde hallederek çözüme ulaştırmaktadır.

Peki normal tesisatçı bu tür problemleri çözemez mi ? aslında kimseye öyle bir söz söyleme yetkimiz yok. Ancak zaten bu ekipmanlar olmasa bizde su kaçak tespiti yaparken  var mı yok mu kontrol etmeden bizde kırarak bulmaya çalışmaktayız. Başka bir deyişle eğer mutfağınızın atık su borusu tıkandı ise biz bunu makine olmadan başka yöntemler deneyerek açmaya çalışacağız. En nihayetinde çözüm olmayacaktır. Yani burada söylemek istediğimiz ekipmanın olması işimizi kolaylaştırmaktadır. “Alet yapar el övünür” sözünün tezahürü ortaya çıkmaktadır.

Ancak bu tür ekipmanları temin etmek veya almak gerçekten büyük paralara sebep olacağından dolayı herkesin alabileceği bir durum değildir. Yani şöyle düşünün çoğu tesisatçı arkadaşımız Tıkanıklık Açma Robotu alsa bile kamerasını alamamaktadır. İşte bu da durumun tam manası ile çözüme kavuşup kavuşmadığını anlamamıza engel olmaktadır. Çünkü ekipmanlar bir bütün halinde birbirini tamamlayıcı unsurlardır.

Firmamızdan Cihazla Su kaçağı bulma, robotla tıkanıklık açma, Kameralı cihazlar ile tıkanıklık açma ve görüntüleme,Makine ile petek temizliği konusunda  yardım alabilirsiniz. Size bir telefon kadar yakınız. Trakya Tesisat olarak sadece Marmara Ereğlisi değil tüm Trakya bölgesine hizmet vermekteyiz.

Tekirdağ Marmara Ereğlisi Cihazlı Su Tesisatçısı  Hizmeti verdiğimiz mahalleler.

♦ Bahçelievler Cihazlı Su Tesisatçısı , ♦ Cedit Ali Paşa Cihazlı Su Tesisatçısı ,  ♦ Çeşmeli Cihazlı Su Tesisatçısı ,  ♦ Dereağzı  Cihazlı Su Tesisatçısı , ♦ Kamaradere  Cihazlı Su Tesisatçısı , ♦ Mustafa Kemal Paşa  Cihazlı Su Tesisatçısı , ♦  Sultanköy  Cihazlı Su Tesisatçısı ,  ♦ Türkmenli Cihazlı Su Tesisatçısı , ♦ Yakuplu Cihazlı Su Tesisatçısı , ♦ Yeniçiftlik Cihazlı Su Tesisatçısı ,