Klozet Montajı ve Tamiri

Klozet montajı; bilgi ve birikim gerektiren bir iştir. Eğer yeterli kadar  bu konuda bilgi sahibi değilseniz  klozet montaj işlemini bilir kişi yani bir tesisatçıya yaptırmalısınız. Evlerimizde kullanmış olduğumuz bu ürünleri montaj işlemi için önce alt yapı olan bir yer olması gerekmektedir.

Klozet montajı

Klozetler de çeşit olarak bir kaç çeşittir. Örneğin arkadan çıkışlı ve alttan çıkışlı diye çeşitleri mevcuttur. Klozet parçaları; iç takım rezervuar, taharet musluğu ,taharet çubuğu,klozet kapağı, Kada ve rezervuardan oluşmaktadır. Bu ürünler genel olarak demontaj halde gelir ve kullanıcı eğer biliyorsa bunları birleştirerek kurulumu gerçekleştirir.

Klozet kadası; alt veya da arkadan bağlantı yapılarak pis suyun dışarı atılmasını sağlayan parçadır. Klozet kapağı; kullanım dışında klozetin ağzını kapatmak için kullanılan  sensörlü veya mekanik şekilleri bulunan bir parçadır. Taharet musluğu; hem temizlenmek için hem de rezervuara su dolumu için kullanılan musluk çeşididir.

Klozet arızaları; genel olarak iç takım parçaları içindeki suyun kirecinden veya bazen gelen kirli suyun durumundan dolayı bozulmaktadır. Bu durum da bazen temizlemek bazen ise iç takım rezervuar takımını komple değiştirmek gerekmektedir.

Siz de klozet montajı yaptırmak isterseniz firmamızı arayarak destek alabilirsiniz. Klozet çeşitleri ve klozet fiyatları için bizi arayın.