Kırmadan Robotla Tıkalı Pimaş Açma

Kırmadan Robotla Tıkalı Pimaş Açma; Trakya Tesisat  olarak yeni nesil tesisat araç ve gereçleri ile verdiği teknik hizmetlerin başında gelmektedir. Evlerimizde pis suların dışarı atılması için kullanılan pimaş borularında oluşan sıkıntıları teknik ekipmanlar ile gidermek için üretilen tıkanıklık açma makineleri ile hizmet vermekteyiz.

Genel olarak inşaat halindeyken yapılan atık su tesisatları yapılırken dikkat edilmesi gerekir. Malzeme olarak herhangi bir kaynak veya başka bir yolla değilde birbirine geçme usulü ile yapılmaktadır. Ancak bağlantı aralarında conta dediğimiz sızdırmazlık sağlayan parçaların varlığına dikkat edilmelidir.Ayrıca bu borular belli eğimde yapılması gereken ürünlerdir. Yapılırken içindeki pis suyun akışı sağlanması için meyil verilerek yapılmalıdır.Ancak bu meyil oranında ayarı düzgün ayarlanmalıdır.

Atık su borusunu kırmadan açan makine ile çalışan tesisatçı firma olarak bu tür sorunları en az zararla hallediyoruz. Pimaş dediğimiz borular evimizdeki atık suları kanalizasyon kısmına göndererek dışarı atmamıza yardımcı olur. Evimizin bir çok alanında kullanılır. Mutfak,Tuvalet,Banyo,Balkon ve çatılarda atık su hattı için pimaş borular kullanılmaktadır. İşte bu gibi alanlarda oluşan herhangi bir tıkanma hayatımızın akışında farklılıklar oluşturabilir.

  • Mutfak pimaşı tıkanıklığı,
  • Tuvalet borusu tıkanıklığı,
  • Banyo süzgeçi tıkanıklığı,
  • Balkon borusu tıkanıklığı,
  • Çatı oluğu tıkanıklığı,

İşte bu bahsi geçen alanlarda oluşan tıkanmalar evinize veya komşunuza zarar verebilir. Pimaş borularda oluşan tıkanmalar su kaçağına da sebep olur. Bu da komşunuzun dairesine su sızıntısına ve maddi zarara sebep olabilir.evinizin herhangi bir yerinde oluşabilecek her türlü tıkanma için firmamızdan destek alabilirsiniz.Makine ile kırmadan tıkanıklık açan tesisatçı firma olarak bu alanda gerekli tüm ekip ve ekipmanları bünyemizde bulundurarak hizmet vermekteyiz.

Kırmadan Robotla Tıkalı Pimaş Açma Servisi Hizmeti Verdiğimiz Yerler

Tekirdağ Kırmadan Robotla Tıkalı Pimaş Açma  Kırklareli Kırmadan Robotla Tıkalı Pimaş Açma    Edirne Kırmadan Robotla Tıkalı Pimaş Açma  Çorlu Kırmadan Robotla Tıkalı Pimaş Açma   Çerkezköy  Kırmadan Robotla Tıkalı Pimaş Açma     Kapaklı  Kırmadan Robotla Tıkalı Pimaş Açma   Saray Kırmadan Robotla Tıkalı Pimaş Açma     Muratlı Kırmadan Robotla Tıkalı Pimaş Açma   ♦ Malkara  Kırmadan Robotla Tıkalı Pimaş Açma     Marmara Ereğlisi  Kırmadan Robotla Tıkalı Pimaş Açma   Ergene  Kırmadan Robotla Tıkalı Pimaş Açma  Şarköy  Kırmadan Robotla Tıkalı Pimaş Açma     ♦ Süleymanpaşa  Kırmadan Robotla Tıkalı Pimaş Açma♦ Lüleburgaz  Kırmadan Robotla Tıkalı Pimaş Açma Vize  Kırmadan Robotla Tıkalı Pimaş Açma   Babaeski  Kırmadan Robotla Tıkalı Pimaş Açma  ♦ Yeniçiftlik  Kırmadan Robotla Tıkalı Pimaş Açma  ♦ Yenice Kırmadan Robotla Tıkalı Pimaş Açma  ♦ Kumbağ  Kırmadan Robotla Tıkalı Pimaş Açma  ♦  Velimeşe Kırmadan Robotla Tıkalı Pimaş Açma   ♦ Veliköy Kırmadan Robotla Tıkalı Pimaş Açma   ♦ Kızılpınar Kırmadan Robotla Tıkalı Pimaş Açma   ♦ Karaağaç  Kırmadan Robotla Tıkalı Pimaş Açma   ♦ Yoncalı  Kırmadan Robotla Tıkalı Pimaş Açma  ♦ Silivri  Kırmadan Robotla Tıkalı Pimaş Açma  ♦ Kofçaz  Kırmadan Robotla Tıkalı Pimaş Açma  ♦Pehlivanköy  Kırmadan Robotla Tıkalı Pimaş Açma  ♦ Demirköy  Kırmadan Robotla Tıkalı Pimaş Açma   ♦ Kıyıköy Kırmadan Robotla Tıkalı Pimaş Açma     ♦ Pınarhisar  Kırmadan Robotla Tıkalı Pimaş Açma  ♦ İpsala  Kırmadan Robotla Tıkalı Pimaş Açma   ♦ Meriç Kırmadan Robotla Tıkalı Pimaş Açma   ♦ Lalapaşa Kırmadan Robotla Tıkalı Pimaş Açma   ♦ Keşan Kırmadan Robotla Tıkalı Pimaş Açma  ♦ Enez  Kırmadan Robotla Tıkalı Pimaş Açma  ♦ Lalapaşa Kırmadan Robotla Tıkalı Pimaş Açma  ♦ Havsa  Kırmadan Robotla Tıkalı Pimaş Açma  ♦ İpsala Kırmadan Robotla Tıkalı Pimaş Açma