Kapaklı Petek Temizliği/Yıkama

Kapaklı petek temizliği; firmamızın makine ile sistemin rahat çalışabilmesi için yaptığı hizmet türüdür.Isınma için kullanmış olduğumuz kalorifer tesisatlarında gerek kullanmış olduğumuz sudan gerekse yapılan tesisat boruları içerisindeki kireçlenme belli bir süreden sonra kombi tarafından yapılan sirkülasyon durumunu ortadan kaldırmaya başlar.

Kombi ısıtma sistemlerinde içerindeki pompa sayesinde sıcak suyu peteklerde gezdirerek odalarda ısınma derecesini arttırır. İşte kombi ne kadar rahat ve önünde engel olmadan çalışma yapar ise ısınma verimi ve gaz sarfiyatı da o kadar düşük olur.

Firma olarak bu yüzden Kapaklı Petek temizliğinin önemini vurgulayarak belli kullanımlardan sonra yapılmasının şart olduğunu söylüyoruz. Petek temizliği kullanıcılar açısından hem ısınma verimini artırarak kullanmasına fayda sağlar hem de gaz sarfiyatını en aza indirerek ekonomik kullanım sağlamaktadır.

Kapaklı petek yıkama; firma olarak bu işlemi en son model makineler aracılığı ile yaparak en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Kapaklı ilçemizde uzun yıllardan beri hizmet veren bir firma olarak bu konuda hem tecrübeli hem de deneyimli bir firmayız.

Kapaklı ın tüm mahallelerine hizmet sunan bir firma olarak yaptığımız işler ile her geçen gün müşteri portföyümüz artırmaktayız. Sadece Petek temizleme alanında değil tesisat alanında yaptığımız hizmetler ile ismimizden bahsettiren bir firma olarak hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Kapaklı Eca Petek temizliği,Kapaklı Demirdöküm Petek Temizliği,Kapaklı Baymak Petek temizliği,Kapaklı Ferroli Patak Temizliği,Kapaklı Vaillant Petek temizliği,KapaklıProtherm Petek Temizliği,Kapaklı Buderus Petek Temizliği