Kameralı Cihazla Tıkalı Boru Açma

Kameralı Cihazla Tıkalı Boru Açma;Tıkanmış olan kanal veya boru içinde içinde meydana gelen bir tıkanıklığın açılması için kameralı görüntüleme cihazı kullanılmasıdır.Kameralı kanal açma işlemi sayesinde, kanal tıkanıklığının nedeni kesin olarak tespit edilir. Tespit işleminden sonra yapılacak olan çalışmanın yolu belirlenir. Bir daha herhangi bir tıkanma meydana gelmemesi için gerekli önlemler alınır, eğer tadilat gerekiyorsa tadilat önerilir.

Bu tür olayların günümüzde fazlaca yaşanmaya başlamış olması biz tesisat sektöründe çalışan firmaların bu tür sıkıntılara daha kolay ve kalıcı çözüm buluruz onun yolunu aramamıza sebep olmuştur. Bu tür olaylarda eski yöntemler ile sonuç almak hem maliyetli hem de zahmetli olmaktadır.

İşte firmamız bunun bilincinde olan bir şirket olarak hem alanımızdaki gelişmeleri yakından takip ederek hem de başka ülkelerdeki durumu kontrol ederek yapılabilecek en hızlı ve kesin çözüm için çaba göstermekteyiz. İşte teknolojinin de gelişmesi ile bu sektördeki yeniliklerden biri olan Kırmadan tıkanıklık açan kameralı robotlar ile bu hizmet daha kolay ve zahmetsiz hale gelmiştir.

Pimaş Boru Tıkanıklığının Nedenleri

  • Kanal tıkanıklıkları mutfak lavabolarında, yemek artıkları sonucunda boruda biriken yağlar olabilir.
  • Yine mutfak lavabosunda yıkanan tabaklarda bulunan yemek artıklarının kanal içinde birikmesi olabilir. Yemek artıkları aynı zamanda ilerleyen dönemde lavabodan kötü koku gelmesine neden olur.
  • Tuvaletlere atılan, erimeyen yabancı cisimler olabilir.
  • Yağmur oluklarına rüzgâr nedeni ile yaprak ve benzeri cisimlerin girmesi tıkanıklığa neden olur.
  • Bazı nedenlerden dolayı logar borularının çökmesi, logar tıkanıklıklarına neden olur.
  • Drenaj borularının tıkanıklığının nedenlerinden biri içine toprak veya taş girmesidir.

Kameralı Tıkanıklık Açma cihazı önce tıkalı alanda görüntü almak için boru içerine sokulur. Eğer görüntü alınabilecek bir pozisyon var ise önce ona bakılır. Ancak genel olarak pis su görüntü almamıza engel oluyor. bazı kullanıcılar da bir çok deneme yaptıktan sonra firmamız ile irtibata geçtikleri için dökülen kimyasallar yüzünden kamera gönderme durumu ortadan kalkmaktadır. Ancak Tıkanıklık Açma Robotu ile tıkalı bölge açıldıktan sonra belli oranda su verilerek giderin içerinde kalan atıklar kanala gönderilir. Bu sayede boru içerinde kalan kimyasal da az da olsa nötralize edilmiş olduğu için kamera salınım işlemi sonra dan yapılabilir.

İşte bu tür durumlar ile karşılaştığınızda firmamızı arayarak destek isteyebilirsiniz. En son teknoloji cihazlar ile tüm Trakya bölgesine hizmet vermekteyiz. Size bir telefon kadar yakınız.

Kameralı Cihazla Tıkalı Boru Açma Servisi Hizmet Alanlarımız…

♦ Çerkezköy Kameralı Cihazla Tıkalı Boru Açma ♦ Çorlu Kameralı Cihazla Tıkalı Boru Açma  ♦ Kapaklı Kameralı Cihazla Tıkalı Boru Açma   ♦ Saray Kameralı Cihazla Tıkalı Boru Açma♦ Veliköy Kameralı Cihazla Tıkalı Boru Açma ♦ Kızılpınar Kameralı Cihazla Tıkalı Boru Açma  ♦ Velimeşe Kameralı Cihazla Tıkalı Boru Açma ♦ Karaağaç Kameralı Cihazla Tıkalı Boru Açma ♦ Yoncalı Kameralı Cihazla Tıkalı Boru Açma ♦ Muratlı Kameralı Cihazla Tıkalı Boru Açma ♦ Vakıflar Kameralı Cihazla Tıkalı Boru Açma ♦ Ulaş Kameralı Cihazla Tıkalı Boru Açma ♦ Marmaracık Kameralı Cihazla Tıkalı Boru Açma ♦ Lüleburgaz Kameralı Cihazla Tıkalı Boru Açma ♦ Tekirdağ Kameralı Cihazla Tıkalı Boru Açma ♦ Yenice Kameralı Cihazla Tıkalı Boru Açma  ♦ Ergene Kameralı Cihazla Tıkalı Boru Açma  ♦ Yeniçiftlik Kameralı Cihazla Tıkalı Boru Açma ♦ Marmara Ereğlisi Kameralı Cihazla Tıkalı Boru Açma