Doğalgaz Açma İşlemleri

Yeni alınan dairelerde Doğalgaz açma işlemleri  kullanıcılar tarafından nasıl bir yol izleneceği bilinmeyen bir süreçtir. Doğalgaz açtırmak için ne yapılmalıdır ? Doğalgaz açtırmak için hangi evraklar götürülmelidir? bunlar hep kullanıcıların kafasında soru işareti olarak gezmektedir.

Yeni aldığınız dairede doğalgaz başvurusu yapmak için öncelikle aşağıda  geçen evraklar ayarlanmalıdır. Sonra bölgede bulunan Gazdaş  yetkili merkezine başvuruda bulunulmalıdır.

  • Nüfus cüzdanı
  • Tapu veya kira kontratının fotokopisi
  • Varsa binaya ait tesisat numarası (eski bir fatura)

Bu işlemler yapılırken dairemizde doğalgaz işlemini yapmış firma veya da herhangi bir yetkili firma ile anlaşılarak eksik veya yeni montaj edilecek ekipmanlar var ise bunlar montajı ve gaz açım işlemi için uygun duruma getirilmesi sağlanmalıdır.

Yani aslında bu durum bir firma ile kordineli olarak takip edilmelidir. Bu sayede izlenecek yol ve şartnamelere uygun şekilde işlemler yapılmış olur. Gaz açım işlemi ne kadar sürüyor? bu durum genel olarak dönemin yoğunluğuna bağlı olarak değişim göstermektedir. Bazen bir hafta içinde sonuç alınırken bazen bu süre daha da uzayabiliyor. Çerkezköy de  Doğalgaz açım işlemleri için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Çerkezköy Doğalgaz Açma İşlemleri ,Veliköy Doğalgaz Açma İşlemleri, Kızılpınar Doğalgaz Açma İşlemleri

Velimeşe Doğalgaz Açma İşlemleri ,Kapaklı Doğalgaz Açma İşlemleri, Saray Doğalgaz Açma İşlemleri

Karaağaç Doğalgaz Açma İşlemleri