Çorlu Kırmadan Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Çorlu Su kaçak tespiti; firmamız  kırmadan su kaçak tespit cihazları ile su sızıntısı veya borularda oluşan çatlakları yerinde tespit ederek tamir etmektedir. Çorlu kırmadan cihazla su kaçak tespitini bu bölgede ilk yapan firma olma özelliği ile tüm Trakya bölgesine hizmet sunmaktayız.

Su kaçak tespiti Çorlu bölgesinde bulunan şubemiz aracılığı ile gelen işleri servis ekibimize yönlendirerek gün içinde karşılık vermeye çalışmaktayız.Evinizde veya iş yerinizde oluşan su kaçaklarının dairenize veya komşunuza daha fazla zarar vermeden halletmek için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

 

Çorlu Tekirdağ ilinin en gelişmiş ilçesi olma özelliği taşıması nedeniyle nüfusu çok kalabalıktır.Buda yerleşim ve inşaat sektörünün bu bölgede gelişmesi demektir. Firmamız Trakya Tesisat bu bölgede kurulmuş bir firmadır.

Çorlu da cihazla su kaçağı bulma işini bir çok makine kullanarak yapan firmamız size bu alanda en kaliteli hizmeti sunmak için hazırdır. Eski ve yeni bir çok yerleşim merkezi bulunan Çorlu ilçemizde gerek yeni binalarda gerekse eski binalarda oluşan su kaçaklarını eski yöntemler ile tespit etmek çok zordur. Çünkü su sızıntısı genel olarak zemin altında kalan tesisat borularında oluşmaktadır. Bu sızıntılar kendilerine yol yaparak kolay buldukları alandan dışarı çıkarlar. Bu da bazen suyun kaçırdığı bölge ile damlama yaptığı bölge arasında bayağı mesafe olmasına sebep olur. İşte bunun için tasarlanmış cihazları ile dairede yapılacak olan çalışma ,ölçüm ve test işlemleri ile su kaçağı tespit edilir.