Çorlu Cihazla Su Sızıntı Tespiti

Çorlu Cihazla su sızıntı tespiti; dairelerde meydana gelen  tesisat kaçaklarını bulma da kullanılan cihazlar ile yapılan tespit çalışmasıdır. Yeni veya eski yapılarda oluşan tesisat arızaları ile alakalı teknolojinin getirdiği yeniliklerden olan su kaçak tespit cihazları bu sektöre büyük bir yenilik katmıştır.

Tesisat boruları her yapıda kullanılan malzemelerdir. Hayatımızda büyük bir yere sahip olan bu ekipmanlarda zaman zaman oluşan sıkıntılar yüzünden can sıkıcı durumlar ortaya çıkmaktadır. Bir çok kişini başına “komşudan su damlıyor, banyonun tavanı siyahlandı veya boyası dökülüyor , duvarımda boya kabarması oluyor,parkelerim şişti,kombimin suyu bitiyor” gibi şikayetler etmiştir veya da çevresinde eden birileri ile karşılaşmıştır.

 

İşte firmamız Çorlu da su sızıntısını cihazla tespit etme, işlemini yeni nesil cihazlar ile yaparak müşterilerine hizmet sunmaktadır. Tesisat sektörünün öncü firması olan Trakya Tesisat  gelişen teknolojiyi de yakından takip ederek sektörü ile alakalı tüm yenilikleri bünyesine almayı hedeflemektedir. Bu tür hizmetler ile hem yapılamayanı yapmak hem de çözülemeyen sorunları çözmek için çabalamaktadır.

Peki Çerkezköy deki  dairenizde su kaçağı var mı? veya su borularında patlak mı var? komşuya sızan su nereden geliyor? gibi soruların cevabını öğrenmek istiyorsanız firmamızı arayabilirsiniz. Dairenizde yapılan ölçüm ve test işlemleri sonucunda daireniz ile alakalı sıkıntı olup olmadığı ortaya çıkmaktadır.

Zemin altındaki su borusunun patlağını kırmadan tespit ederek  komple tadilat yapmak  yerine lokal tamiratlar yaparak hem sizi büyük masraflardan hem de zamandan kurtarmış oluyoruz.Üstelik su kaçak tespit fiyatlarımız çok makul olarak değerlendirilecek boyuttadır. Zaten cihazlar olmadan yapılacak işlemlerin hesabını yapmaya kalktığınızda işin ne kadar ucuza mal olduğunu kendinizde göreceksiniz.

Trakya Tesisat firması olarak su kaçak tespiti, robotla tıkanıklık açma,  Kamera ile görüntüleme ve petek temizliği konusunda destek alabilirsiniz.Tüm Trakya bölgesine hizmet veren firmamız size uygun çözümler sunmaktadır.