Cihazla Su Sızıntı Tespiti

Cihazla su sızıntı tespiti; dairelerde meydana gelen  tesisat kaçaklarını bulma da kullanılan cihazlar ile yapılan tespit çalışmasıdır. Yeni veya eski yapılarda oluşan tesisat arızaları ile alakalı teknolojinin getirdiği yeniliklerden olan su kaçak tespit cihazları bu sektöre büyük bir yenilik katmıştır.

Tesisat boruları her yapıda kullanılan ekipmanlardır. Hayatımızda büyük bir yere sahip olan bu ekipmanlarda zaman zaman oluşan sıkıntılar yüzünden can sıkıcı durumlar ortaya çıkmaktadır. Bir çok kişini başına “komşudan su damlıyor, banyonun tavanı siyahlandı ve boyası dökülüyor , duvarımda boya kabarması oluyor,parkelerim şişti,kombimin suyu bitiyor” gibi şikayetler etmiştir veya da çevresinde eden birileri ile karşılaşmıştır.

İşte firmamız su sızıntısını cihazla tespit etme, işlemini yeni nesil cihazlar ile yaparak müşterilerine hizmet sunmaktadır. Tesisat sektörünün öncü firması olan Trakya Tesisat  gelişen teknolojiyi de yakından takip ederek sektörü ile alakalı tüm yenilikleri bünyesine almayı hedeflemektedir. Bu tür hizmetler ile hem yapılamayanı yapmak hem de çözülemeyen sorunları çözmek için çabalamaktadır.

Peki dairenizde su kaçağı var mı? veya su borularında patlak mı var? komşuya sızan su nereden geliyor? gibi soruların cevabını öğrenmek istiyorsanız firmamızı arayabilirsiniz. Dairenizde yapılan ölçüm ve test işlemleri sonucunda daireniz ile alakalı sıkıntı olup olmadığı ortaya çıkmaktadır.

Zemin altındaki su borusunun patlağını kırmadan tespit ederek  komple tadilat yapmak  yerine lokal tamiratlar yaparak hem sizi büyük masraflardan hem de zamandan kurtarmış oluyoruz.Üstelik su kaçak tespit fiyatlarımız çok makul olarak değerlendirilecek boyuttadır. Zaten cihazlar olmadan yapılacak işlemlerin hesabını yapmaya kalktığınızda işin ne kadar ucuza mal olduğunu kendinizde göreceksiniz.

Trakya Tesisat firması olarak su kaçak tespiti, robotla tıkanıklık açma,  Kamera ile görüntüleme ve petek temizliği konusunda destek alabilirsiniz.Tüm Trakya bölgesine hizmet veren firmamız size uygun çözümler sunmaktadır.

Cihazla Su Sızıntı Tespiti Servisi Hizmet Alanlarımız…

♦ Çerkezköy Cihazla su sızıntı tespiti ♦ Çorlu Cihazla su sızıntı tespiti ♦ Kapaklı Cihazla su sızıntı tespiti   ♦ Saray Cihazla su sızıntı tespiti ♦ Veliköy Cihazla su sızıntı tespiti ♦ Kızılpınar Cihazla su sızıntı tespiti  ♦ Velimeşe Cihazla su sızıntı tespiti ♦ Karaağaç Cihazla su sızıntı tespiti ♦ Yoncalı Cihazla su sızıntı tespiti♦ Muratlı Cihazla su sızıntı tespiti ♦ Vakıflar Cihazla su sızıntı tespiti ♦ Ulaş Cihazla su sızıntı tespiti♦ Marmaracık Cihazla su sızıntı tespiti ♦ Lüleburgaz Cihazla su sızıntı tespiti ♦ Tekirdağ Cihazla su sızıntı tespiti ♦ Yenice Cihazla su sızıntı tespiti  ♦ Ergene Cihazla su sızıntı tespiti  ♦ Yeniçiftlik Cihazla su sızıntı tespiti ♦ Marmara Ereğlisi Cihazla su sızıntı tespiti  ♦ Pınarhisar Cihazla su sızıntı tespiti  ♦ Edirne Cihazla su sızıntı tespiti ♦ Kırklareli Cihazla su sızıntı tespiti ♦ Babaeski Cihazla su sızıntı tespiti