Çerkezköy Yerden Isıtma Tesisatı

Yerden ısıtma tesisatı günümüzde gittikçe yaygınlaşan bir ısıtma sistemi olarak kullanılmaktadır. Bu tür tesisatlar belli hesaplar üzerine yapılarak hayata geçirilir. Yerden ısıtma sistemleri bir çok kullanıcı tarafından yeni olarak bilindiği için bu işi yapan tesisat firmaları da çok azdır.

Çerkezköy tesisatçı firma olarak bu sektörde uzun yıllardan beri hizmet vermiş bir firma olarak bir projede  yerden ısıtma sistemi yaparak bu konudaki tecrübesini ve bilgisini arttırmıştır. Bir çok firma bu konuda hesaplama işlemi hakkında dahi bilgisi bulunmadan sadece gördüğünü kopyala yapıştır şeklinde yaparak çalışma yapmaktadır. Oysa bizim firmamız  bu konuda gelişmiş elemanları ile tecrübeli ustaları ile bu işi çıktığı ilk dönemlerden beri yapmaktadır.

Yerden Isıtma Tesisatı Nasıl Yapılır ?

Yerden ısıtma tesisatı dairelerde inşaat esnasındayken yapılan bir uygulamadır. Yerden ısıtma da yapılacak olan işlemler önceden belirlenerek uygulama ona göre yapılmalıdır. Öncelikle seçilecek olan izolasyon köpüğü, döşeme borusu ve metrajlar dairede yapılacak olan hesaplamalar ile belirlenir. Her işte olduğu gibi bu işte de kalite ön plandadır. Yerden ısıtma yapımında kullanılacak olan malzeme düzgün seçilmez ve döşeme işlemi uygun yapılmaz ise ilerleyen zamanlarda daire de oturum başladığı zaman bu sıkıntılar meydana çıkar.

    

Çerkezköy de yerden ısıtma tesisatı yaptırmayı düşünüyorsanız mutlaka firmamız ile irtibata geçiniz. Firmamız sadece bu bölgede değil tüm Trakya bölgesinde tesisat ile alakalı hizmet vermektedir.  Trakya Tesisat olarak su ve mekanik tesisata dair tüm projelerinizde firmamız ile irtibata geçerek destek isteyebilirsiniz. Size bir telefon kadar yakınız.