Çerkezköy Tıkalı Tuvalet Borusu Açan Tesisatçı

Çerkezköy Tıkalı tuvalet borusu açan tesisatçı; herhangi bir sebepten dolayı tıkanmış olan tuvalet ve Wc lerinizi kırmadan kameralı robotlar aracılığı ile açma hizmetidir. Her evde mutlaka olan gerek yer tuvaleti gerekse klozet şeklinde  olan bu alanlarda bazı dönemlerde tıkanmalar meydana gelebilmektedir. Bu tuvalet pimaşı tıkanmaları kullanıcının kendi uyguladığı yöntemler ile çoğu kez açılmadı gibi daha da zarar verici durumlarda ortaya çıkartabilmektedir. Tuvalet tıkanmalarına çözüm olarak uyguladığı şeyler bazen geri dönüşü zor olan durumlara yol açabilmektedir. Bu gibi durumlarda göz önüne alınarak Çerkezköy yer taşı tuvalet tıkanması veya klozet tıkanmasına çözüm olarak üretilen makineler ve görüntü almamızı sağlayan kameralar aracılığı ile bu işlem biraz daha kolay bir şekilde çözülebilir  bir hal almıştır. Elbette ismini bile duyunca işin ne kadar pis ve sakıncalı bir i olduğunu anlamak mümkündür. Çünkü atık su her türlü hastalık ve pisliğin bulunduğu bir alandır.

İşte bu yüzden Çerkezköy tıkanmış tuvaleti robotla açan tesisatçı firma olarak bu işin hassasiyetinin farkındayız. Kullanıcılarında bu durumu göz önünde bulundurarak Çerkezköy tuvalet tıkanıklığı açan tesisatçı arkadaşlarımıza verdiği önemi artırmasını ümit ediyoruz.

Tuvalet tıkanmasının sebepleri…

  • Tuvalet ve Wc tıkanıklığında en ön sırada, kullanım hataları gelmektedir.
  • Tuvalete veya klozete en sık atılan atıkların arasında tuvalet kâğıdı gelmektedir.Oysa bazı kalitesiz tuvalet kâğıdı suda erimez ve tuvalet borusunun özellikle dirsek adı verilen dönüş kısımlarında kalarak tıkanıklığa sebep olmaktadır.
  • Tuvalet tıkanmasının sebeplerinden bir diğeri de tuvalete rulo halinde atılan tuvalet kâğıtlarıdır. Rulo halinde atılan tuvalet kâğıtları tuvaleti rahatlıkla tıkar.
  • Tuvalet giderinin tıkanmasında etkili olan sebeplerden biri de kadın pedleridir. Kadın pedi tuvalet borusunda su ile birlikte akıp lağıma kadar gitmez.
  • Tıkanan tuvaletlerde inceleme yapılırken, tuvalet borusu içinde tuvalet fırçasının kafası olduğu da görülmüştür.Tuvalet fırçası kullanılırken kafası kırılarak tuvalet borusuna girebilmektedir.
  • Çocukların tuvalete attığı oyuncaklar da tuvalet tıkanmasında etkilidir.
  • Evcil hayvanların bakımı esnasında yapılan dikkatsizlikler de tuvalet tıkanmalarına sebep olmaktadır.

Elbette bunların yanında bir yapım esnasında yapılmış hatalar vardır. Bu yapım esnasında olan hataların sonradan düzeltilmesi zor olabiliyor. Çünkü eğer meyil dediğimiz eğim verilmediği takdirde atık su borularına sıkıntı büyük oluyor. Tuvalet borularında eğim çok önemlidir. Bu eğim düzgün verilmez ise atıklar boru içerinde bekler ve zamanla tıkanmaya sebep olur. Birde inşaat halindeyken boruların muhafazası iyi yapılmalıdır. İnşaat malzemesi,çimento ve beton parçalarının boru içerine kaçmasına mani olacak tedbirler alınmalıdır.

Çerkezköy Yer tuvaleti tıkanıklığı açan tesisatçı firma olarak bu tür alanlarda firmamızdan destek isteyebilirsiniz. Kameralı robotlar aracılığı ile kırma dökme yapmadan bu tür sıkıntılar giderilmektedir. İşin çözüme kavuşturulması için firmamız elemanları elinden geleni yapmaktadır.