Çerkezköy Su Tesisatı Kaçakları

Çerkezköy Su Kaçağı; yaşam alanlarında kullanmış olduğumuz tesisat borularında meydana gelen sızıntılardır. Bu tur kaçakları tespit etmek için yeni nesil su kaçak tespiti cihazları kullanmaktayız. Bu tür hizmetler için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Çerkezköy Su Kaçak Tespiti

Çerkezköy Su Kaçak Tespiti

Su kaçağı, komşunuzun tavanında oluşan damlama veya da duvarda ya da fayansta meydana gelen nemlenme sayesinde anlaşılabilir. Tesisat borularının zemin altında veya duvar içinde olması sebebi ile de genel olarak  bu tür su kaçakları gözle görülmez. Gözle görülmeyen sızıntılara gizli kaçak adı verilmekte, bu kaçak genelde komşunun haber vermesi ile anlaşılmaktadır. Önceki dönemlerde bu sızıntıların ortadan kaldırılması hem zahmetli hem de maddi boyutu oldukça fazla oluyordu. Çünkü kaçağın yerini tespit etmek için bazen bütün bir duvarın ya da fayansın kırılması gerekebiliyordu. Oysa teknoloji ilerledikçe bu kaçakları modern yöntemlerle tespit eden cihazlar geliştirildi. Kurumsal firmalar da su kaçağı tespitini modern cihazlar ile birlikte yapmaya başladı. Bu cihazları kullanabilecek eğitimli personeli de bünyelerinde barındıran kurumsal firmalar, böylece hem zahmetsiz hem de maddi külfet gerektirmeyen yöntemi kullanmaya başladı.

Çerkezköy Cihazla Su Kaçağı Bulma

Yaşam alanlarımızda kullanılan temiz su ve pis su hatları mantıksal olarak insan vücudundaki anatomik yapı  gibi bir   çalışma mantığı vardır. Su tesisatı borularını insan vücudundaki damarlar gibi düşünürseniz sizin ev veya iş yeri alırken tesisatın ne kadar olduğunu anlamanız daha kolay olacaktır. İnsanlar  için bir daire alırken bakılacak en son şey olarak görülen tesisat sistemleri aslında ev alırken ilk bakılacak şeylerin başında gelmelidir, Evlerde temiz su gider yollarını ve pis su gider hatlarını oluşturan su tesisat borularında zaman zaman su tesisat borularının kurulumu yapılırken yanlış işlemlerin ( Su tesisat borularında sahte malların kullanılması, boruları iç içe tutan contaların yamuk veya yanlış takılması, su tesisat borularının ham maddesi olan plastiklerde kırık, çatlak veya deliklerin olması ) yapılması yüzünden ve evlerde su tesisat borularının geçmiş olduğu yerlerde çöküntülerin oluşması gibi nedenlerden dolayı su sızıntıları meydana gelebilmektedir. Bu gibi sorunları çıplak gözle görmek imkansızdır. Çünkü su tesisat boruları kurulumu yapılırken duvarların içinden veya fayansların altından geçirilerek yapılmıştır. Tesisatın gidişatını ve alt yapısını bilemediğiniz için müdahale etmeniz zorlaşır. İşte yeniz nesil bu cihazlar burada devreye girerek işinizi kolaylaştırır. Tecrübe ve teknolojiyi birleştiren firmamız Trakya Tesisat Sistemleri bu konuda size her türlü desteği vermeye hazırdır. Teknik alt yapısı,kalifiye elemanları ve teknolojik cihazları ile sürekli hizmete hazırdır.