Çerkezköy Su Saati Montajı

Çerkezköy su sayacı montajı; yeni alınan dairelerde veya su saati ile alakalı problemlerde daire girişinde belli işlemler yapılarak su sayaçları montaj edilmektedir. Bu oturumun olduğu tüm daire ve iş yerlerinde mecbur yapılması gereken işlemlerdir.

Çerkezköy su saati montajı firmamız tarafından yapılan bir hizmet türüdür. Dairemiz için alınan saatler yeri önceden bırakılmış ise kısa sürede yerine takılmaktadır. Fakat eğer yeri mevcut değil ise ona göre bir yer ayarlanarak bağlantısı yapılmaktadır.

Su saati bağlarken dikkat edilmesi gereken hususlardan biri saatin doğru yönde takılmasıdır.Bu yöne dikkat edilerek bağlantı yapılmaz ise su geçişi sağlanmaz. Ayrıca su saati yerine takıldıktan sonra kontrol edilmelidir. Su saati kullanım olmadan dönmez. Eğer evde su kullanımı yapmadığınız halde su sayacınız dönüyor ise dairenizde kontrolünüz dışında bir kullanım yapılıyor demektir. Bu durum evimde su kaçağı mı var ? sorusunu aklınıza getirebilir.  Bu durum için önce etrafı gözle kontrol ederek su sayacının dönmesine sebep olan şeyleri kontrol edebilirsiniz. Eğer sonuç alamazsanız Çerkezköy su tesisatçısı olarak firmamızdan destek alabilirsiniz.