Çerkezköy Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Çerkezköy de su kaçağı bulan tesisatçı, cihazla kaçak bulan tesisatçı, su sızıntı tespiti yapan firma, boru patlağı bulan usta, cihazlı tesisatçı arıyorsanız firmamızdan destek alabilirsiniz.

Çerkezköy su kaçağı bulan tesisatçı ihtiyacınız var ise Trakya Tesisat  olarak size her daim hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Bölgemizde tesisat konusunda teknolojik cihazları kullanan ilk firma olma özelliği taşımaktayız. İnşaat esnasında veya sonradan oluşan zemin altında ve fayans arkasında kalan  su tesisat borularının zamanla veya basınç dengesizliği yüzünden  meydana gelen sızıntıların tespitini yeni nesil cihazlar ile yaparak en az zararla problemleri çözmekteyiz.

Tesisat boruları ister demir olsun isterse plastik oluşabilecek su kaçakları genel olarak zemin altında kalmaktadır. Bu da su kaçağının nereden olduğunu tespit etme de çok zorlanmamıza sebep olmaktadır. Tahmin ederek veya da rastgele yapılan çalışmalarda alınan sonuçlar hem maliyetli hem de hüsran ile sonuçlanmaktadır. Çünkü su akışkan bir madde olması sebebi ile borunun zarar gördüğü alandan sızma işlemi yapsa bile beton altından veya fayans arkasından süzülerek en kolay noktadan yüzeye çıkmaktadır.

Bu da kaçağın olduğu nokta ile suyun yüzeye çıktığı alan arasında oluşan farklılık yüzünden yapılan tahminleri boşa çıkarmaktadır. İşte bu yüzden yapılacak olan çalışma profesyonel olarak yapılması gereken bir işlemdir. Bu da teknolojik cihazlar ile yapılan detaylı bir çalışma ile sonuç alınacak bir işlemdir.

Çerkezköy Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Öncelikle su kaçağı şüphesi ile kontrol edilecek daire tespit edilmelidir. Günümüzde çok katlı dairelerin yapılması ile  bir katta bazen  4 hatta 6 daire ye kadar çıkan  yerler bulunmaktadır. Su akışkan olduğu için yan daireden akan su sizin dairenizden veya da başka bir daireden çıkabilmektedir. Bu gibi durumlar yanlış daire de çalışma yapmamıza sebep olabilir. İşte bu yüzden tam manası ile emin olabilmek için öncelikle tek tek daireler su kaçak tespit cihazları ile teste ve ölçüme tabi tutulmalıdır. Bu sayede sağlamalı olarak sorunlu daire tespit edilebilir.

Çerkezköy de Su kaçağı tespiti veya sızıntı tespiti yaptırmak için firmamızdan destek alabilir sorunlarınızı en az zararla çözüme kavuşturabilirsiniz. Firmamız konusunda uzman ekip arkadaşları ile hem ekipman hemde tecrübe bakımından tam sizin aradığınız firmadır. Sorunu en başından ele alarak sizi çözüme kavuşturacak olan firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.