Çerkezköy Sıhhi Tesisat İşleri

Çerkezköy su tesisat işleri; firmamızın verdiği hizmetler arasında ye almaktadır. tesisat ile alakalı alanda hizmet veren firmamız bu konuda tecrübe ve bilgi sahibidir.Bina içi su tesisatı,atık su tesisatı,doğalgaz tesisatı ,yangın ve benzeri tesisatlar konusunda firmamızdan hizmet alabilirsiniz. İçme suyu şebekesi her binada yeteri kadar basınçlı suyu bulunduracak şekilde planlanır. Çekilen tesisat boru çapları da ona uygun şekilde çekilir. Şebeke boruları devamlı su ile dolu ve basınç altında bulunmalıdır. Aksi takdirde kirlenme ihtimali artar. Şebeke boruları ev ihtiyaçları ile birlikte sanayi, yangın, bahçe sulaması ve diğer genel ihtiyaçları da temin edecek kapasite de olmalıdır.

Binaların temiz su tesisatı bulunduğu sokak veya caddeden geçen şebeke borusundan alınır. Bir binaya, binanın önünden geçen Şehir suyu borusundan su alma işlemi o bölgede yetkili firma tarafından yapılır. Bina Su tesisatı yapılıp bina girişine kadar getirilen hat ile şehir şebeke hattı bağlantısı Su tesisatçısı tarafından yapılır.

Firmamızın verdiği Tesisat hizmetleri…

♦ Doğalgaz Tesisatı     ♦  Su Tesisatı    ♦ Kalorifer Tesisatı   ♦ Yerden Isıtma Tesisatı 

♦ Pimas Atık Su Tesisatı ♦ Yangın Tesisatı  ♦ Merkezi Sistem Tesisatı

Firmamız  mekanik tesisat alanında uzun yıllar hizmet vermiş bir firma olarak yaptığı işleri itina ile yaparak hizmetlerine devam etmektedir. Ayrıca günümüz teknolojisinin gelişmesi ile ortaya çıkan bazı  tesisat ile alakalı işleri kolaylaştıcı ekipmanları da bünyesine katmıştır. Örneğin; Cihazla su kaçak tespiti, Robotla tıkanıklık açma,Kamera ile boru görüntüleme ve Petek temizliği gibi ekipman gerektiren işleri de gerekli tüm araç ve gereçleri alarak bu hizmetleri de vermeye başlamıştır.

Cihazla kırmadan su kaçak tespiti; mevcut yapılmış olan tesisat borularında gerek basınçtan gerekse başka sebeplerden oluşan su kaçaklarını etrafa fazla zarar vermeden  dar bir alanda sıkıştırarak tespit etmeye yarayan ekipmanlardır. Bu cihazlar ile kırma dökme oranı az maliyet düşük olmaktadır.  Bu sistem bir çok alanda kullanılmaktadır. Profesyonel bir hizmet olan bu ekipmanlar alt yapısı olan bilgili kişiler tarafından kullanılır ise verimli bir şekilde sonuç elde edilir.

Robotla Tıkalı boru açma; Atık su hatlarında oluşan tıkanmalara çözüm için tasarlanmış bir ekipmandır. Bu sayede mevcut tıkalı olan bölge kırılmadan makine ile  açılarak zarar en aza indirilmektedir. Bu durum hem zamandan tasarruf sağlamaktadır hem de tıkalı bölgede hiçbir zarar olmadan sıkıntı giderilmektedir. Ayrıca Kamera ile boru görüntüleme işlemi yapılarak sıkıntının neden kaynaklı olduğu tekrar edip etmeyeceği görülerek önlem ona göre alınmaktadır. Kameralı Makine ile tıkanıklık açma işlemi çok ama çok yararlı bir iştir.

Petek Temizliği; Evlerimizde ısınmada kullanılan petek ve tesisatların belli kullanımdan sonra yapılan bakım işlemidir. Bu sayede sistem içinde oluşan çamurlaşma ve kirlenme makine ile yapılan temizlik ile giderilmektedir.

Firmamızın bu tür hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Çerkezköy merkezli bir çok bölgeye hizmet veren firmamız size bir telefon kadar yakındır.