Çerkezköy Pimaş Tıkanıklığı & Kırmadan Çözüm

Çerkezköy Pimaş tıkanıklığı; atık su hatlarında meydana gelen tıkanmalardır. Bu tıkanmalar farklı bir çok sebepten ortaya çıkabilir. Evlerimizde veya çalışma alanlarında kullandığımız atık su tesisatlarında zaman zaman kullanıcı veya yapım hatalarından dolayı tıkanmalar meydana gelebilir. Hiç olmadık bir zaman da bu tür olaylar ile karşılaşabilirsiniz.

Çerkezköy Robotla Pimaş  Tıkanıklığı Açma

Hanelerimizde kullandığımız atık su hatlarındaki tıkanmalar önceden kırmadan çözüme ulaşılmayan durumlar ortaya çıkarmaktaydı. Teknolojinin gelişmesi ile bu durum artık kırmadan halledilir hale geldi. Firmamızda bu tür yeni nesil ürünleri bünyesine katarak  tıkanmalara yol açan etkenleri kırmadan robotla açarak işleri kolaylaştırmak için çalışmaktadır.

Peti atık su hatları neden tıkanır?

  • Kullanım ile alakalı hatalar
  • Yapım hatası
  • Dış etkenler ( Sel vb…)

Atık su hatlarında binanın durumuna göre kullanılan boru çapı seçilir. Belli bir eğim ile sistem yapılarak test edilir. Eğer eğim kısmı düzgün ayarlanmazsa belli dönemlerde sürekli olarak tıkanmalar meydana gelebilir. Bu yüzden dikkat edilmesi gereken bir durumdur.

Çerkezköy Gider Tıkanıklığı ve Kamera ile görüntüleme

Kamera ile görüntüleme

Aslına bakılırsa tıkanmaları kırmadan açmak artık çok kolaylaşmış olsa da sıkıntının neden kaynaklandığı bulma oldukça zordur. İşte bu durumda sadece tıkanıklığı açmanın tek başına çözüm olmadığını esas problemin neden kaynaklandığını çözmek olduğunu gösteriyor.

İşte Çerkezköy de Boru içini gösteren kamera sayesinde tıkanıklık açıldıktan sonra sıkıntının kaynağını görebilmek için görüntüleme yapılması gerekmektedir. Bu gibi durumlarda sadece tıkanıklık açma işlemi yaptırmayınız. İşi yapmaya gelen firmadan kamera da isteyiniz. Çünkü tıkanmanın tam manası ile çözüme kavuştuğunu bu şekilde anlayabilirsiniz.

Firmamız teknolojik  bütün ekipmanları bünyesinde bulundurarak hizmet anlayışında memnuniyet esasını en üst seviyeye almıştır. Tecrübe  ve teknolojinin birleşmesi ile kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır.