Çerkezköy Petek Temizliği

Çerkezköy Petek Temizliği; Hava destekli makineler yardımı ile yılların verdiği tecrübeyi birleştirerek en iyi sonucu almanız için yaptığımız çalışmadır.Bölgemizde uzun yıllardan beri hizmet veren Trakya Tesisat firmamız ismini tesisat alanında kalın harflerle yazdıracak hizmetler yapmaktadır.

Çerkezköy Petek temizleme hizmetini bölgesinde makine ile yapan ilk firma olma özelliği ile çalışmalarına devam etmektedir. Doğalgaz mazisi çok eski olmayan Çerkezköy de petek temizliği hizmeti son yıllarda gittikçe artmaya başlamıştır. Günümüzde enerji fiyatlarına gelen zamlar ile birlikte fiyatı artan doğalgaz insanlara kullanırken kolaylık fakat fatura döneminde ise zorluklar ile karşılaştırmaktadır.

Çerkezköy de kombi ve petek temizliği hem cihazların rahat çalışması ve uzun ömürlü olması için hem de fatura da tasarruf ve ısınma verimi artırmak için yaptırılmaktadır. Bu sayede uzun vadede kirlenmiş olan tesisat ve petekler temizlenerek sistem içerisinde dolaşım sağlayan suyun önü açılmış olur.

Çerkezköy de kullanılan su hem kirli hem de kireçli olduğu için petek ve tesisatlarda belli bir süre sonra tıkanmalar meydana gelmektedir. İşte Çerkezköy Petek temizliği tesisatı ve peteklerdeki kirliliği ortadan kaldırmak için yapılan bir çalışmadır. Bu sayede kombinin sirkülasyon pompası rahat bir şekilde sıcak suyu pompalayarak tesisat borularından peteklere dolaşımı sağlayacaktır. Buda sistemin verimli ve tasarruflu çalışmasını sağlayacaktır.

İnsanlar bu petek temizliği konusunu dikkate almazlar ise genel olarak peteklerde eskisi kadar verim vermeme durumu bir bölümünün ısınıp diğer tarafların soğuk kalma durumları ortaya çıkmaktadır. Örneğin peteğin üstü ısınır alt kısmı ise ısınmaz veya bir kaç petek çalışır sonlara doğru olan petekler verim vermez ısınmaz. Bu tür olaylar ile karşılaşabilirsiniz.

Bu tip durumlarda Çerkezköy de petek ve tesisat bakımı yapan firmamızdan destek isteyerek sistemin rahat ve tasarruflu çalışması için destek isteyebilirsiniz. Gerekli teknik tecrübe ve bilgiye sahip elemanlarımız ve teknolojik ekipmanlarımız ile size daima hizmete hazırız.

Petek temizliği; sezonluk bir iş olması sebebi ile bir çok kişi tarafından bu işe el atılmaktadır. Elbette bilen, bilmeyen herkesin piyasada bu işi yapıyorum diyerek dolaşması firmalar olarak bizi etkilemektedir. Çerkezköy Petek temizliği; fabrikada çalışarak  mesai saatlerinin dışında veya da vardiya zamanlarında ekstra yapılarak verim alınacak bir iş değildir. Bizler firma olarak vergi veren, eleman çalıştıran ve sigorta ödeyen kuruluşlar olarak seyyar, boş zamanlarında bu işi yapan hiçbir sorumluluk ve yetkisi  olmayan  kişiler ile fiyat konusunda yarışmamız elbetteki mümkün değildir. Burada iş kalitesi, tecrübe ve ekipman devreye girmektedir. Eğer sizin içinde bu kriterler önemli ise firmamız irtibata geçebilirsiniz.