Çerkezköy Petek Temizliği Kalorifer Tesisat Temizliği

Çerkezköy ilçe servisimiz, size kaliteli bir hizmet anlayışıyla üstün hizmet sunmak için çalışmaktadır. Uzman kadromuz ve özel yıkama makinelerimizle, Çerkezköy petek temizliği yıkama işlemi yapılmaktadır. Petek bakımı kalorifer temizlik işlemi için uzman ekiplerimize ulaşmanız yeterlidir. Firmamıza yaptıracağınız işlemler sonucunda memnun kalacaksınız.

Çerkezköy Petek Temizliği

Petek Temizliği Çerkezköy

Çerkezköy bölgesinde, profesyonel petek temizliği ve yıkama hizmeti sunan Trakya  Tesisat profesyonel ekibi ve kaliteli ekipmanları ile bakımlarınızı eksiksiz olarak yapmaktadır. 2 veya 3 yılda bir peteklerinize ve tesisatınıza  bakım yaptırdığınızda size bunun sonucu ısı ve diğer faktörler olarak geri dönecektir. Bu işi peteklerinizi sökmeden, petek temizleme makinesini bir noktadan kalorifer tesisatınıza bağlayarak, ısıtma sisteminizde yer alan radyatör ve boruların içini temizletmiş oluyorsunuz. Yerden ısıtma sistemi veya mobil sistemlerde, bağlı olan boruları asit içermeyen kimyasalla temizleme işlemi sayesinde, oluşan bakteri ve tortuyu yok edersiniz. Tesisatçı ustalarımız, Çerkezköy civarında alt yapıyı bildikleri için, ısınma sorunlarınıza çözüm yaratabilirler. Trakya Tesisat petek temizliği hizmeti, konusunda uzman, bu işin en az 2 yıl eğitimini almış su tesisat ustaları ile hizmet veriyor.Çerkezköy bölgesinde yaptığımız tesisat temizliklerini 5 gruba ayırabiliriz.

  • Çerkezköy Petek Temizliği
  • Çerkezköy Döküm Petek Temizliği
  • Çerkezköy Alüminyum Petek Temizliği
  • Çerkezköy Yerden Isıtma Tesisat Temizliği
  • Çerkezköy Radyatör Temizliği

Çerkezköy’de Petek Temizliği Yapan Firma

Kış geldiği için, evlerde petek temizliği nasıl yaptırabilirim telaşına düşebilirsiniz. Soğuk hava hem ruhsal, hem de fiziksel olarak canınızı sıkmasın. Detaylı bir tesisat temizliği sayesinde, yüksek faturalardan kurtulabilirsiniz. Öncelikle bu yazımızda petek temizleme firmalarında dikkat etmeniz gereken hususları anlatmak istiyorum.

  • İlk dikkat etmeniz gereken şey, kullanılan araç ve gereçlerdir. Buna ister makine diyin ister kullanılan kimyasal farketmez.
  • İkinci ve en önemlisi işçiliktir. Bilinçsiz  ve tesisatçı olmayan şahıslar, size daha fazla masraf doğuran sonuçlar ortaya çıkarabilir. Yeri olan seyyar veya sezonluk çalışmayan firmalar ile çalışın.
  • Bir dairenin temizlik süresi minimum 45 Dk.-1 saat olup, ortalama 7 petekli bir dairenin petek temizleme süresi bir buçuk saatle, iki saat arası değişebilir.

Çerkezköy Kalorifer temizliği

Çerkezköy su tesisat firması olarak, Trakya bölgesinde her zaman hizmetinizdeyiz. Evinizdeki ısınma problemlerini çözmek için, sizlere yardımcı olacağız. Çerkezköy bölgesindeki petek temizlik ekibimiz, sizin için her zaman aktif durumdadır. Elbette planlı ve programlı çalışmaktayız. Aradığınızda iş durumu değerlendirmesi yapılarak randevu oluşturulur. Eğer boş olan ekibimiz var ise hemen adrese yönlendirilir.

Petek Temizliğinin Önemi

Kış ayları geldiğinde ısınma problemlerinden dolayı hem sağlığınızı veya boş gaz sarfiyatından dolayı paranızı kaybedebilirsiniz. Bunun sebebi belli dönemlerde ısıtma sisteminde bulunan peteklerdeki tıkanma ve tesisattaki kirlenmedir.Petek temizlik işlemi, bu gibi pislik ve tıkanıklık olan durumlarda yapılır. Kalorifer tesisatının iyi çalışması, sistemdeki suyun ne kadar hızlı döndüğüne bağlıdır. Kalorifer tesisatındaki bu döngü, suyun içinde herhangi bir pislik ve çamurlaşma olduğunda yavaşlar. Bunun neticesinde suyun yavaşlaması ile birlikte su geç döndüğü için soğur ve bu soğuma ne kadar çok olursa o kadar fazla gaz harcanır. Evinizde ısınma problemine son vermek için kalorifer ve petek temizlik makinesinin yanı sıra kimyasal madde ile temizlik yapılması gerekmektedir.