Çerkezköy Petek Temizleme Servisi

ÇERKEZKÖY PETEK TEMİZLEME SERVİSİ; firması olarak özel makine ve kimyasallar ile petek ve tesisatınızı temizliyoruz. Kalorifer tesisatları belli kullanımlardan sonra su ve benzeri maddelerde bulunan materyaller yüzünden tıkanmalar meydana gelmektedir. Bu tıkanmalar sistemin verimli ve rahat çalışmasını engellediği için sistem düzgün çalışmamaktadır.
İşte bu gibi durumlarda boşuna yanan kombi gaz sarfiyatına sebep olmaktadır. Bu da sizin ısınmadan boşuna masraf etmenize sebep olur. bu gibi durumlarda yapılması gereken sistemin temizlenmesi sağlanarak eski verimli halde çalışmasını sağlamaktır.

Çerkezköy Petek Temizliği

Çerkezköy petek temizliği

Firmamızın merkezi bu ilçemizde olup bu bölgede kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmaktadır. Kış ayları geldiğinde kombi ve peteklerimize bakım yaptırmamız gerekmektedir. Yoksa kışın ortasında bizi yarı yolda bırakabilir. Bütün yaz boyunca çalışmayan peteklerdeki ve tesisattaki su uzun süre beklemekten dolayı koku ve katılaşma meydana gelir. Sonra kış başlangıcında yakmaya çalıştığımız kombi eski veriminde çalışmaz ve bizi boşuna masrafa sokar. İşte bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için önceden Çerkezköy Kombi ve petek bakımı işlemini yaptırmamız gerekmektedir. Böyle bir durumda kışı rahat geçirerek verimli bir şekilde ısınmanız sağlanır.

Kombi bakımı ile petek temizliği aynı şey değildir. Kombi çalışma prensibine göre çalışma esnasında Gaz,Su ve Elektriğe ihtiyaç duyar .Fakat petek ve tesisatta ise sadece su bulunmaktadır.  Bu durum ikisinin bakımının da farklı olduğunu gösterir. Kombi bakımı genel olarak yetkili servisler tarafından yapılmalıdır. Elbette insanımızın bu konuda bilgi sahibi olmaması ve vurdum duymazlığı bu sektörde bir çok suistimal edilen durumu ortaya çıkarmaktadır.

Firmamız sadece petek ve tesisat bakımı üzerine çalışma yapmaktadır. Kombi bakımı genel olarak yetkili servise yönlendirilmektedir.  Bu davranış bize bir çok müşterimizi kaybettirse de  bu ilkemizden şimdiye kadar taviz vermedik. Çünkü bize göre her iş ehline verilmelidir. Kombi hem parasal olarak hem de çalıştığı materyaller yüzünden tehlikeli bir üründür. Bir çok haberlerde kombi ile alakalı kazalar ve patlama haberleri görmüştürsünüz. İşte bu gibi durumlar ile firmamız karşı karşıya gelmemek için kombi bakımı yapmamaktadır.

Çerkezköy Petek temizleme firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten mutluluk duyacağız. Firmamız uzun yıllardan beri tesisat sektöründe hizmet veren bir firmadır. Edindiğimiz tecrübe ve birikimlerimizi de kullanarak size en kaliteli hizmeti sunmak için çalışmaktayız.