Çerkezköy Petek Temizleme Fiyatları

ÇERKEZKÖY  PETEK TEMİZLEME FİYATLARI ; evlerimizde ısınma da  kullanılan petek sayısına ,evlerimizin metrekare hesabına göre değişmektedir. Ancak daha önce  sıkıntılı  durumlarla karşılaştığımız için bu durumu sabit bir fiyata bağlamak için çalışmaktayız.Aslında belirlenmiş sabit bir fiyat verilmektedir. Bu şekilde hem müşteriye hem de firmaya kolaylık sağlanmaktadır. Çünkü müşteri evde kaç metre petek veya da evin kaç metre kare olduğunu  bilemeyebilir veya yanlış bilgi verme ihtimali ortaya çıkabilir. Bu durumda eve gidildiğinde  firma elemanları farklı bir durum ile karşılaştığında tekrar fiyat vermek ,tekrar pazarlık etmek sıkıntılı durumlara yol açabilir. İşte bu yüzden firma olarak müşterimizden aldığımız bir kaç bilgi sonrasında gerekli fiyat aralıklarını müşterimize vermekteyiz. Bu sayede hem akılda  kalıcı hem de büyük kolaylık olmaktadır.

Petek temizliği fiyatları; çok kolaylıkla istismar edilebilecek bir mevzu olduğu için  bu durumu fırsata çeviren piyasa da bir çok şahıs ortaya çıkmıştır.Bu kişiler bu işi profesyonel olarak yapmamakta oldukları için fiyatta da istedikleri gibi oynama yaparak piyasada değişik rakamlar çıkmasına sebebiyet vermektedirler. Bu durum müşterinin kafasını karıştırmaktadır.

Örneğin; Bir çok tesisat firması kombi bakımı ile petek temizliğini birbirinden ayrı tutarak iki işi birbirinden ayırır. Fakat bir çok kişi kombi ve petek temizliğini birlikte yapıyoruz gibi söylemler ortaya çıkararak durumun ciddi bir mesele olduğunu aklında çıkartmaktadır. Ancak bize  ve bir çok işi profesyonel yapmaya çalışan firmaya  göre kombi bakımı yetkili servise yaptırılması gereken bir iştir.

Neden mi? Çünkü kombi Elektrik,Gaz ve Su ile çalışan bir makinedir. Ayrıca sisteminde beyni pozisyonundadır. Kombiler ile alakalı kazalar ölümle veya da yaralanmalar ile sonuçlanabilir. Hatta yangın ve benzeri sıkıntılı durumlara yol açabilir. Eğer bu kombi yetkisiz kişiler ve işin ehli olmayan kişiler tarafından bir işlem yapılır ise sonucu farklı durumlar ortaya çıkarabilir. Bir de kombi pahalı bir malzemedir.  Bilmeyen bir kişinin veya yetkili olmayan birinin kombiye müdahalesi veya bakım yapması ne kadar doğru olabilir.”Kaş yapayım derken göz çıkarmak” diye bir deyim vardır. Üç kuruş daha ucuza iş yaptıracaksınız diye kombinizden olmayın. Emin olun herkes kadar firmamız elemanları da kombi konusunda bilgi sahibidirler. Hatta kurs ve seminerlere giderek eğitim alan ekip arkadaşlarımız dahi var fakat bir kaç müşteri kaybedeceğiz diye firmamızın bu ilkesini değiştiremeyiz. Bize göre kombi bakımı yetkili servis petek temizliği işini de yetkili firmalar yapmalıdır.

Bu yüzden firma olarak sadece Çerkezköy Petek temizliği işlemine yoğunlaşarak işimizi en iyi şekilde yapmaya çalışmaktayız. Kimse bizim işimiz kötü demez veya bizim kullandığımız malzeme kalitesiz demez  bunu müşterilerimiz belirler.

Sizde firmamızdan fiyat almak için irtibata geçebilir, petek temizliği hakkında bilgi alabilirsiniz. İşi yaptırdığınız kişilerin firma olmasına ve yerlerinin olmasına dikkat ediniz ki sonradan ortaya çıkacak problemlerde karşınızda herhangi bir muhattap bulabilesiniz.