Çerkezköy Doğalgaz Abonelik İşlemleri

Çerkezköy Doğalgaz abonelik işlemleri; hanelerde doğalgaz kullanımı için gerekli şartların yerine getirilerek Gaz dağıtım şirketine yapılan başvuru şeklidir. Evimizde kombi veya ocak kullanımı için belli tesisat işlemlerinin şartnamelere uygun olarak yapılmış olması gerekmektedir.

Bu durum sonrasında gaz kullanımı için bulunduğunuz bölgedeki yetkili gaz dağıtım firmasına başvuruda bulunmalısınız. Çerkezköy Gaz dağıtım firması Gazdaş firmasıdır.

Oturacağınız binada daha önce gaz kullanımı yapan kullanıcı var ise  doğalgaz başvurusu yapmak için öncelikle aşağıda  geçen evraklar ayarlanmalıdır. Sonra bölgede bulunan Gazdaş  yetkili merkezine başvuruda bulunulmalıdır.

  • Nüfus cüzdanı
  • Tapu veya kira kontratının fotokopisi
  • Varsa binaya ait tesisat numarası (eski bir fatura)

Bu işlemler yapılırken dairemizde doğalgaz işlemini yapmış firma veya da herhangi bir yetkili firma ile anlaşılarak eksik veya yeni montaj edilecek ekipmanlar var ise bunlar montajı ve gaz açım işlemi için uygun duruma getirilmesi sağlanmalıdır.

Çerkezköy Doğalgaz Proje çizimi yapan firma, Çerkezköy Doğalgaz açan firma,Çerkezköy Doğalgaz tesisatı gibi işlemleriniz için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.