Çerkezköy Demir boru tesisatında su kaçağı tespiti

Çerkezköy Demir boru tesisatında su kaçağı tespiti için çağrılan ekip arkadaşlarımız aşağıdaki video da görüldüğü üzere kaçağı tespit etmişlerdir. Su kaçağı konusunda uzman olan ekip arkadaşlarımız Çerkezköy su kaçak tespiti konusunda hizmet sunmaktadırlar.

Çerkezköy de demir boru tesisatı ile alakalı su kaçağı olduğundan şüpheleniyorsanız firmamız ile irtibata geçerek sıkıntınızı çözmelerini isteyebilirsiniz.Teknolojik ekipmanlar ile su kaçak tespiti ve tamiri yapan firmamız size bu konuda hizmet sunmaktan memnuniyet duymaktadır.

Eski binalarda kullanılan demir borularda gerek çürümeden dolayı gerekse aşınmadan dolayı oluşan su kaçaklarını bulmak oldukça zordur. Hatta su kaçak tespit cihazı ile bile zorlandığımız durumlar olmaktadır. Fakat Çerkezköy demir boru su kaçağı tespitinde kullanmış olduğumuz yöntemler ile firmamız bu konuda deneyim kazanmıştır. Bu tür problemlerde firmamız ile irtibata geçerek destek isteyebilirsiniz.

 

Görüldüğü üzere uzun süre akan su belli bölgelerde boşlukların oluşmasına sebebiyet vermiştir. Bu durum evin tabanında çatlamalara sebep olmuştur. Ayrıca kullanıcı kullanım olmadığı halde bile su saatinin döndüğü şikayetinde bulunarak kaçağın ne kadar olduğunu fark etmiştir. İşte bu tür problemlerde firmamız ile irtibata geçerek destek isteyebilirsiniz.