Çamaşır ve Bulaşık Makinesi Musluğu

Çamaşır ve Bulaşık Muslukları

Çamaşır makinesi musluğu; genel olarak  bulaşık ve çamaşır makinelerinde kullanılan musluk türüdür. Bu iki makinede de aynı musluk tipi kullanılmaktadır. Değişik şekil ve modellerde olduğu gibi değişik markalarda bulunmaktadır. Piyasa ürünlerinden en iyi markalara kadar bu üründen bulunmaktadır.

Bulaşık makinesi musluğu ile genel olarak aynı işlevi gören bu aparatlar   mutfak

Çamaşır ve Bulaşık Musluğu örnekleri

tezgahının altında yer ayarlanarak o bölgede bir yere montaj edilirler. Bu musluklar genel olarak sarı veya pirinç malzemeden yapılırlar. Fakat çamaşır hortumlarının musluğa bağlantı kısmı plastiktir. Bu da bilmeyen kişiler tarafından yapıldığı takdirde plastik olan kısımda diş kapma (yalama)  gibi durumlara yol açmaktadır. Bu gibi durumlara yol açmamak için dikkatli bağlantı yapılması gerekmektedir.  Bir başka dikkat edilmesi gereken bir husus ise bağlantı hortumu montajlama esnasında contayı koymayı unutmamaktır. Conta olmaz ise su kaçırma gibi durumlar ortaya çıkabilir. Bu da mutfak dolabı veya varsa parkelerde zarara sebebiyet verir.

Sizinde evinize çamaşır veya bulaşık musluğu lazım ise veya makinenizin bağlantısı yapılması gerekiyor ise firmamızı arayarak Çamaşır makinesi musluğu fiyatı öğrenebilir ve bağlantısının ne kadara yapılacağını sorabilirsiniz.